Хантермун Отстранлив Дијамантски Модел Козметичко Складирање Бо Ротација На Работната Површина Акрилик Бо Маса За Облекување Кармин Складирање На Производи За Н?

Хантермун Отстранлив Дијамантски Модел Козметичко Складирање Бо Ротација На Работната Површина Акрилик Бо Маса За Облекување

DEN 271.84

Достапност

Карактеристики : . 1. Организира многу форми и големини на производи за шминка, обетки, прстени, загради, ѓердани, часовници и многу повеќе. Толку лесно да се најде оној што го барате. 2. Елегантен дизајн во јасно. Организира преполни фабрика решетката заштедува простор на вашиот суета маса. Совршена единица за складирање на накит за корисници и професионалци. 3. Оваа професионална решетка за акрилни спинери е составена од многу силен пластичен материјал за заштита на вашите шминки и содржини. 4. Совршен подарок за членовите на вашето семејство, пријателите и саканите На Денот на Мајката, Божиќ, Денот на Вљубените, Нова година, родендени и кој било друг празник. 5. Гаранција За Квалитет. Имаме верба во нашиот производ и секогаш го поддржуваме со доверлива услуга за клиенти, ве молиме контактирајте со нас ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи. Спецификации : . Материјал : Акрилик. Големина : 22х34см. Боја : Транспарентна. Вклучен Пакет : . 1 х Решетка За Центрифугирање (не вклучувајќи Шминка) Кутија За Складирање Козметичка Кутија За Складирање Со Дијамантска Шема Што Може Да се Одвои 360 Ротација Акрилна Кутија За Облекување Маса За Кармин За Нега На Кожата Складирање.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Cheers.US Слој Десктоп Полица Пластична Шуплива Козметичка Четка Кујна Бања За Складирање Организатор Решетката, Маса За Складирање
  • Новак

Cheers.US Слој Десктоп Полица Пластична Шуплива Козметичка Четка Кујна Бања За Складирање Организатор Решетката, Маса За Складирање

DEN 2.67

Опис : главните предности на оваа решетка за складирање се одвојливи, антидеформирани, цврсти конструкц

Тианлу Транспарентен Држач за Складирање На Акрилни Памучни Брисеви Бо Пренослив Транспарентен Шминка Памучна Подлога Козметички
  • Новак

Тианлу Транспарентен Држач за Складирање На Акрилни Памучни Брисеви Бо Пренослив Транспарентен Шминка Памучна Подлога Козметички

DEN 2.67

Вклучена е само теглата за складирање, не се вклучени памучни брисеви.!Соодветна Големина : Елегантна т

Степен Ротирачки Видливи Шминка Четка Тенџере Со Прашина Капак Гардероба Маса Мулти Мрежи Шминка Четка За Складирање Бо Бања
  • Новак

Степен Ротирачки Видливи Шминка Четка Тенџере Со Прашина Капак Гардероба Маса Мулти Мрежи Шминка Четка За Складирање Бо Бања

DEN 207.84

Опис : Одликувајќи се со дизајн за складирање на оддели со голем капацитет, оваа кофа за складирање има п

Крилик Јасно П-Совети Памучни Топчиња Акрилик Организатор, Складирање Бо за Памучни Брисеви, Шминка Влошки, Козметика И Повеќе-За
  • Новак

Крилик Јасно П-Совети Памучни Топчиња Акрилик Организатор, Складирање Бо за Памучни Брисеви, Шминка Влошки, Козметика И Повеќе-За

DEN 199.84

Qtip Држач Памук Топката П Совет Носителот Бања Организатор Акрилик Суета Организатор Бања Додатоци Од С�