Wazshop Unise Рамен Сандала Плажа Слајдови Лето Слајд Сандали Лесен Лизга На Туш Влечки Жени Мажи Отворени ПЕТИ Ева Бела 5.5-6

Wazshop Unise Рамен Сандала Плажа Слајдови Лето Слајд Сандали Лесен Лизга На Туш Влечки Жени Мажи Отворени ПЕТИ Ева Бела 5.5-6

DEN 222.24

Достапност

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Слајд Сандали, Слајдови, Папучи За Капење, Влечки За Туширање, Летни Влечки, Сандали На Плажа, Рамни Сандалиобоен Тип : Цврста Боја : беж, светло виолетова, розова, млечно бела, ледено сина, црна, светло каки (По Избор)Големина : 4,5-5 УСД, 5,5-6 УСД, 7-7, 5 УСД, 7,5-8 УСД, сад 8,5-9, Сад 9,5-10 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Еваутсол : Тип На Евахел : Рамно Прицврстување : Лизгајте На Типот На Прсти : Отворена Висина На Цевката : Беззадна сезона : пролет, лето, fall, зимски прилики : секојдневни, дневни, внатрешни, надворешни, Празнични, ПЛАЖНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработени со материјал ЕВА, овие влечки за туширање се супер лесни, меки и флексибилни, обезбедувајќи удобно, опуштено искуство со носење чевли.2. СУПЕР ИЗДРЖЛИВИ : Овие слајд сандали се супер издржливи и можат да издржат еден тон солза и абење. Бидете сигурни дека оваа влечка за туширање ќе ве придружува некое време3. БРЗО СУШЕЊЕ : кога ќе стапите во контакт со вода, водата лесно ќе се одвои од чевелот за да ги одржува вашите стапала суви и чисти.4. Повеќе ПРИЛИКИ : Без разлика дали сте дома, теретана, во спа центар или покрај базен или на плажа само што се разладуваат, овие слајд сандали може да бидат одличен придружник и лесно се носат и лесни за носење.Содржина на пакетот : 1 Пар Слајд Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Мека И Удобна : ВИСОКО-еластична ЕВА, Лесна, Издржлива и Флексибилна, Обезбедува Удобно Чувство за Вашите Стапала. Анти-лизгање : Стапалата Против лизгање Ја Зголемуваат Податливоста на Чевлите и Го Зголемуваат Триењето Помеѓу Чевлите и Земјата. Опуштете Ги Стапалата : Ви Нуди Удобно Искуство и Одржувајте Ги Стапалата Опуштени и Дише, Овие Слајд Сандали Ќе Направат Веднаш Да Почувствувате Олеснување. Дизајн : Симпатичен дизајн на цртани филмови, удобен и посебен, облечете ги овие влечки, ви овозможуваат да уживате во добро расположение во домашниот живот!. Прилики : Погоден За Бања, Дневна Соба, Базен, Плажа, Спа Центар, Одмор, Јавни Тушеви, Парни Соби, Студентски Домови, Кампови, Хотелски Соблекувални итн.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Гаекув Ленени Панталони За Жени Панталони Со Широки Нозе Редовно Вклопување Долги Панталони Дневни Панталони Спортски Панталони
  • Новак

Гаекув Ленени Панталони За Жени Панталони Со Широки Нозе Редовно Вклопување Долги Панталони Дневни Панталони Спортски Панталони

DEN 367.84

Половината со врвка овозможува прилагодено вклопување, додека лесната ленена ткаенина обезбедува дише

Помлада Фаза На Учење Правопис Работна Книга За Едукативно Учење-Научете Да Читате, Пишувате И Пишувате Зборови И Реченици
  • Новак

Помлада Фаза На Учење Правопис Работна Книга За Едукативно Учење-Научете Да Читате, Пишувате И Пишувате Зборови И Реченици

DEN 302.08

Научете да читате, пишувате и пишувате дома или на училиште, сето тоа додека се забавувате! Самогласки З�

Живеење Фт. Двојна Традиционална Рачно Ткаена Импровизирана Лежалка Од Полиестерско Јаже Од Овесна Каша Со Бесплатни Синџири
  • Новак

Живеење Фт. Двојна Традиционална Рачно Ткаена Импровизирана Лежалка Од Полиестерско Јаже Од Овесна Каша Со Бесплатни Синџири

DEN 1119.84

Дефекти опфатени по гаранцијата на производителот.НЕМА ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ : плаќате 0 долари за попра