Vue Прозорец Решенија Кингсбери плисирани Ниво Пар

Vue Прозорец Решенија Кингсбери плисирани Ниво Пар

DEN 1.67

Достапност

Оживејте го секој мал прозорец со Парови Од Втор степен. Нудејќи и стил и функција, парот Vue tier внесува прекрасно филтрирано светло, додека сепак ја обезбедува приватноста и покриеноста на прозорецот што ви се потребни. Совршен за кујна, соба за појадок, бања, перална или која било просторија со мал прозорец во вашиот дом! Овие нивоа парови вклучува две прачка џеб нивоа. Џеб за прачка од 2 инчи препорачан со прачка од 1-1,5 инчи. Чувајте ги нивоата затворени за максимална приватност, или одделете малку за повеќе лесен и декоративен талент! Слој во координативниот валанс за целосниот изглед на фармата. Секое ниво е широко 26 инчи со ваш избор од 24 инчи, 36 инчи или 46 инчи должини. 60% Памук/40% Полиестер. 60% Памук/40% Полиестер. Координирање на валанс продадени одделно. Се препорачува со прачка од 1 - 1,5 инчи. Машина За Перење. Произведено во Пакистан.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Гори Луксузни Третмани Завеси Лен Текстура Дневна Соба Панел Завеси Долга Светлина Филтрирање Спална Соба Прозорец Завеса Браун
  • Новак

Гори Луксузни Третмани Завеси Лен Текстура Дневна Соба Панел Завеси Долга Светлина Филтрирање Спална Соба Прозорец Завеса Браун

DEN 0.33

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтирање На С�

Завеса За Затемнување На Прозорецот санвиглор Топлинско Изолирани Завеси Енергетски Ефикасни Завеси За Приватност Ув Заштита
  • Новак

Завеса За Затемнување На Прозорецот санвиглор Топлинско Изолирани Завеси Енергетски Ефикасни Завеси За Приватност Ув Заштита

DEN 2.00

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Наслов На Панел Завеса : t Grommets Transparency : Затемнување : Монтир

Иствита Панели Проѕирни Завеси За Прозорци, Лисја Извезени Завеси За Прозорци Фау Лен Текстура Со Цврста Громета Воил Завеси
  • Новак

Иствита Панели Проѕирни Завеси За Прозорци, Лисја Извезени Завеси За Прозорци Фау Лен Текстура Со Цврста Громета Воил Завеси

DEN 2.33

Функција Одликувајќи се со везени лисја, додадете стил и елеганција на секој простор за живеење Изработ

Пајл Завеси Термоизолирани Завеси Ув Заштита Затемнување Месечина Прозорец Завеса Енергетски Ефикасен Стил На Панел За Громови-В
  • Новак

Пајл Завеси Термоизолирани Завеси Ув Заштита Затемнување Месечина Прозорец Завеса Енергетски Ефикасен Стил На Панел За Громови-В

DEN 1.33

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Наслов На Панел Завеса : t Grommets Transparency : Затемнување : Монтир

Гитара Рок Музика Шарени Деца Спална Соба Завеси За Дневна Соба Прозорец Завеси Спална Соба Кујна Летниковци Валанс Соба Делител
  • Новак

Гитара Рок Музика Шарени Деца Спална Соба Завеси За Дневна Соба Прозорец Завеси Спална Соба Кујна Летниковци Валанс Соба Делител

DEN 3.00

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�