Fcphome Бран Коса Карики Тврди Ленти За Глава Пластична Крива Лента За Коса Едноставна И Разноврсна Крива Коса Обрач Бран Коса Бенд-

Fcphome Бран Коса Карики Тврди Ленти За Глава Пластична Крива Лента За Коса Едноставна И Разноврсна Крива Коса Обрач Бран Коса

DEN 111.68

Достапност

Пакет Листа 12 х Карактеристики На Лентата За Глава Во Форма На Пластичен Бран-Материјал : Пластични Бранови Обрачи За Коса. - Големина : 13 х 13 х 1см Бран Коса Бенд. - Повод : Спортски, Секојдневен,Дневен, Обрач За Коса Со Крива На Забава. - Забелешка : бојата на овој производ се испраќа случајно Пластична Крива Лента За Коса. - Боја : Случајни бои. - Добро растегливо, една големина одговара на сите Тврди Ленти за Глава. - Лесно да ја соберете косата за да не ви пречи за време на спортување или миење на лицето. - 12 Парчиња коса во форма на бран за девојчиња и жени. - Едноставен стил со дизајн во форма на бран.Информации за стокатабранова Лента За Коса Изработена од тврда пластика, оваа крива лента за глава е комбинација од класична и трендовска, со различни бои за избор, што ќе ги задоволи девојките и жените и за спортски собири и други прилики, и е избор за ВАШИТЕ женски пријатели БРАНОВИ ОБРАЧИ за КОСА Лесно да ја соберете косата за да не ви пречи за време на спортување или миење лице. ТВРДИ ЛЕНТИ за ГЛАВА 1 12 Парчиња бран во облик на коса за девојки и жени. ПЛАСТИЧНА КРИВА ЛЕНТА ЗА КОСА Добар растеглив, една големина одговара на сите.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хајхајуп Жени Дама Мода Големи Фенси Кристали Стегач За Коса Клипови За Коса Елегантни Клипови За Вилица Шноли Модни Клипови
  • Новак

Хајхајуп Жени Дама Мода Големи Фенси Кристали Стегач За Коса Клипови За Коса Елегантни Клипови За Вилица Шноли Модни Клипови

DEN 160.00

Жени Дама Мода Големи Фенси Кристали Стегач За Коса Клипови За Коса Елегантни Кристални Клипови За Вили

Клип За Бисерна Коса Мини Клипови За Канџи, Клипови За Цветни Канџи Гроздобер Цветни Мини Канџи, Додатоци За Коса За Жени Девојки
  • Новак

Клип За Бисерна Коса Мини Клипови За Канџи, Клипови За Цветни Канџи Гроздобер Цветни Мини Канџи, Додатоци За Коса За Жени Девојки

DEN 1.33

Клип за коса со сладок бисер : малите клипови за канџи се направени од вештачки бисери и легирани матери�

Ленти За Коса Од Сатенска Ткаенина, Пенливи Клипови За Коса Со Плетенка Од Кристален Камен, Клип За Коса Со Плетенка Со Штрасови
  • Новак

Ленти За Коса Од Сатенска Ткаенина, Пенливи Клипови За Коса Со Плетенка Од Кристален Камен, Клип За Коса Со Плетенка Со Штрасови

DEN 111.84

Опишете : Име на производот : снегулка коса клип Боја како што е прикажано Материјал : пластика + кристал�