Aibecy 2-Седиште Двор Троседот Со Перници Сива Полиatан

Aibecy 2-Седиште Двор Троседот Со Перници Сива Полиatан

DEN 2.67

Достапност

Овој тросед со 2 седишта поли 2ан нуди стилски простор за седење за вашата градина или двор. Софата за двор е изработена од ОТПОРЕН ЈПATАН, лесен за тешко носење и погоден за секојдневна употреба. Челичната рамка ја прави клупата цврста и стабилна. Конструкцијата е исто така лесна и лесна за движење за да одговара на секој амбиент. Исто така, се испорачува со многу удобни, густо обложени перници за седишта за крајна удобност. Полиестерските капаци со ниско одржување исто така може да се отстранат и измијат. Забелешка : за да го продолжите животниот век на вашиот мебел, препорачувајте го редовно и не оставајте го на отворено без непотребна заштита. : Користете благ раствор за сапун.Чување : Ако е можно, чувајте на ладно и суво место во затворен простор. Ако производот е зачуван на отворено, тоа со водоотпорен капак. Избришете го и исушете го вишокот или снегот од рамни површини по дожд или снежни врнежи. Дозволете доволна циркулација на воздухот до оштетување поврзано.Боја : Сив и темно сив материјал : ЈПATАН, материјал за покривање на челична перница обложена со прав : 100% димензии на полиестерсофа : 46,5" х 25,6" х 29,1" (В х Д х Х)ширина На Седиштето : 41,7" длабочина на Седиштето : 23,2" висина на Седиштето од земја без перница : 12,6" висина На Потпирачот за Рака од земја : 23,6" дебелина на перницата : 2" ПОТРЕБНО е склопување : да испораката содржи : 1 x софа4 x перничиња;не може да испраќа до : порторико, девствени острови, порторико, хуан општина, по кутија, Објави (апо / фпо), хаваи, гуам, палау, сојузни држави на микронезија, острови, алјаска. Aibecy 2-Седиште Двор Троседот Со Перници Сива Полиatан.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лопси Подводни Чевли За Вода Машки Женски Чевли За Пливање На Отворено Плажа Бос Брзо Суви Аква Базен Чорапи Пливање Јога Сурфање
  • Новак

Лопси Подводни Чевли За Вода Машки Женски Чевли За Пливање На Отворено Плажа Бос Брзо Суви Аква Базен Чорапи Пливање Јога Сурфање

DEN 2.00

< / видео> Лопси 2023 СС ### подморска линија # # # Посетете Ја Продавницата Лопси што можеби ќе Ви се допадне :

Женски Градници Женски Грб Убавина Долна Облека Градник Лежерен Елек Градник Со Низок Грб Беспрекорен Безжичен Триаголник Ремен
  • Новак

Женски Градници Женски Грб Убавина Долна Облека Градник Лежерен Елек Градник Со Низок Грб Беспрекорен Безжичен Триаголник Ремен

DEN 479.84

Големина : 65Б Биста : 5981см / 23,2331,89" Половината : 69см / 27,17" Должина : 33см / 12,99" Големина : 70А Биста : 6285см / 24,4133,46