Комплет Капаци За Автомобилски Седишта Кити Универзален Заштитник За Авто Предни Седишта одговара За Автомобил, Теренец Седан, Камион

Комплет Капаци За Автомобилски Седишта Кити Универзален Заштитник За Авто Предни Седишта одговара За Автомобил, Теренец Седан,

DEN 485.12

Достапност

Материјал-2 пакувајте го капакот НА предното седиште, изработен од издржлива дишечка и флексибилна полиестерска ткаенина,го одржува капакот на автомобилското седиште да остане на место,лесен за чистење и миење. Нашиот заштитник за автомобилски седишта осигурува контурирано вклопување на предните или задните седишта.Гарантира дека капакот на седиштето нема да се движи додека возите.ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ - Лесен за инсталирање,елиминирајќи го комплицираниот процес на инсталација.Сѐ што треба да направите е да го врзете на седиштето и да го закачите на седиштето во автомобилот со сопствен ремен.Фитнес-Заштитете ги вашите седишта од нечистотија,излевање,кинење и избледување,мека ткаенина што се протега,капаци за седишта за автомобили со универзално вклопување за повеќето автомобили,ТЕРЕНЦИ и камиони со Кофа Со Редовна Големина. МАТЕРИЈАЛ - 2 пакет капак на предното седиште, изработен од издржлива дишечка и флексибилна полиестерска ткаенина,го одржува капакот на автомобилското седиште да остане на место,лесен за чистење и миење. Подлога БЕЗ ЛИЗГАЊЕ-Уникатната, анти-лизгачка подлога го елиминира лизгањето и собирањето како евтини навлаки за автомобилски седишта. Нашиот заштитник за автомобилски седишта осигурува контурирано вклопување на предните или задните седишта.Гарантира дека капакот на седиштето нема да се движи додека возите. ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ - Лесен за инсталирање,елиминирајќи го комплицираниот процес на инсталација.Сѐ што треба да направите е да го врзете на седиштето и да го закачите на седиштето во автомобилот со сопствен ремен. Фитнес-Заштитете ги вашите седишта од нечистотија,излевање,кинење и избледување,мека ткаенина што се протега,капаци за седишта за автомобили со универзално вклопување за повеќето автомобили,ТЕРЕНЦИ и камиони со Кофа Со Редовна Големина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

црвени машки резервоари машки пролетни и летни врвови обични спортски врвни памучни ленени елеци сликарство фитнес мускулен
  • Новак

црвени машки резервоари машки пролетни и летни врвови обични спортски врвни памучни ленени елеци сликарство фитнес мускулен

DEN 239.84

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в