8. Оз Utз Чедар Сирење Топки

8. Оз Utз Чедар Сирење Топки

DEN 117.28

Достапност

Утз® Топчињата Со Сирење чедар се класично вкусни закуски со сирење кои се совршени за секоја пригода! Овие закуски со големина на залак се печат со вистинско сирење за вкус на неодоливо вулгарна добрина со совршена криза. Со чисти и едноставни состојки, Utz® користи процес на печење кој гарантира дека ќе го добиете најсвежото, најкрцкавото крцкање што го посакувате. Едноставно истурете ги овие лиснати топчиња од чедар сирење во сад за закуски за инстант забава или уживајте во овие крцкави мрсни топчиња со сирење сами. Практичното бурето за закуска што може повторно да се затвори ги одржува овие вкусни издувања на сирење свежи за да можете да уживате во масовните закуски како што сакате. Кога ќе го вкусите спарувањето на лутиот вкус на чедар и задоволувачката криза, никогаш нема да сакате да го спуштите ова буре Со Топчиња Сирење Utз. Овие крцкави, крцкави топчиња со сирење се забавни со лижење прсти. Уживајте во примамливите каснувања од сирење кои Се сертифицирани За Кошер, закуски без глутен. Изберете Топчиња Со Сирење Utz® Cheddar за квалитетна закуска храна направена со квалитетни состојки кои се покрцкави, посвежи и едноставно подобри. Вулгарна закуска храна печена со вистинско сирење чедар за совршено крцкаво крцкање. Топчињата сирење utз Чедар ќе ја задоволат секоја желба за време на ужина со вкусна вулгарна криза!. Комбинацијата на вистинско сирење со вистинска количина на крцкање ги прави овие издувања од чедар сирење совршена закуска за забава!. Оваа закуска со топчиња од чедар од 8,5 унци се пече со вистинско сирење чедар за совршено крцкаво крцкање. Од 1921 Година, Utз прави и продава квалитетни чипсови од компири и други вкусни закуски Во ХАНОВЕР, па, главниот град на закуски во светот! Семејни изработени вкусови кои се покрцкави, полесни, посвежи и едноставно подобри. Од 1921 Година Utз прави закуски со едноставни состојки кои се покрцкави, полесни, посвежи и едноставно подобри.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат