Приклучете Ги Енергетските Возила Заштитете Ја Животната Средина Ножици За Нокти Ножици Нерѓосувачки Челик Машина

Приклучете Ги Енергетските Возила Заштитете Ја Животната Средина Ножици За Нокти Ножици Нерѓосувачки Челик Машина

DEN 239.84

Достапност

Големина : 3,7 см х 5,8 см ( )Класификација : ножици за Нокти, Секач, Ножици Карактеристика : Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање.Лесно за чистење.Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти.Материјал : овој производ е изработен од квалитетен метален пакет количина : 1 x клипер за Нокти овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Приклучете Ги Енергетските Возила Заштитете Ја Животната Средина Ножици За Ножици За Нерѓосувачки Челик.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ленти За Брусење Нокти Маникир Ракав За Брусење Професионален Полирач За Брусење На Главата Брусење На Прстен Отстранувач На
  • Новак

Ленти За Брусење Нокти Маникир Ракав За Брусење Професионален Полирач За Брусење На Главата Брусење На Прстен Отстранувач На

DEN 1119.84

Опис Брусните ленти се совршени за маникир Може да се користи за природни нокти, како и за вештачки нокт�

Акрилик Ноктите Уметност Четка Сет Сирена Рачка Ноктите Цвет Сликарство Пенкало Ноктите Градиент Четки УВ Гел Градител Маникир
  • Новак

Акрилик Ноктите Уметност Четка Сет Сирена Рачка Ноктите Цвет Сликарство Пенкало Ноктите Градиент Четки УВ Гел Градител Маникир

DEN 1.00

1 Професионален сет за пенкало за нокти 5 различни големини на глави на четки, целосно ги исполнуваат бар

Сехао Стап На Нокти ЗА Жени САМОСТОЈНИ Налепници За Нокти Со Прст Целосни Обвивки Налепници за лакови За Нокти Уметнички Дизајни
  • Новак

Сехао Стап На Нокти ЗА Жени САМОСТОЈНИ Налепници За Нокти Со Прст Целосни Обвивки Налепници за лакови За Нокти Уметнички Дизајни

DEN 0.33

DIY Прст Нокти Налепници Целосна Обвива лак Налепници Помине Ленти Уметност Designs Feature : Убава налепници и s

Ноктите Уметност Ноктите Сет Алатка Маникир Материјали Ноктите Клипови Брзо Градење Ноктите Клипови Пластични Ноктите Совети
  • Новак

Ноктите Уметност Ноктите Сет Алатка Маникир Материјали Ноктите Клипови Брзо Градење Ноктите Клипови Пластични Ноктите Совети

DEN 479.84

Клипови за Продолжување на ноктите : Еднократно И отстранливо, овој клип за совети за нокти е погоден за