uublik Жените Плус Големина Фустан Секси Елегантен Надвор Рамо Краток Ракав Свадба Цветни Заврши Боди Возбуда Летни Фустани

uublik Жените Плус Големина Фустан Секси Елегантен Надвор Рамо Краток Ракав Свадба Цветни Заврши Боди Возбуда Летни Фустани

DEN 1.67

Достапност

Летни Фустани За Жени / Фустани За Жени / Фустан Без Ракави / Фустани Со Едно Рамо За Жени / Бохо Фустан / Лелеава Возбудлива Облога На Врвот / Еластичен Висок Струк / Појас За Самоврзување На Половината / Моден Цветен Печатен / Плисиран Раб / Течна Форма На А-Линија / Мек И Лесен / Макси Долг Фустан / Секси Фустани За Женска Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100см/39.37 "Половината : 80см/31.50 " Должина : 90см/35.43". црковни фустани за жени. излегување фустани за жени. полуформални фустани за жени. плажа фустани за жени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Шусуен Женски Летен Лежерен Печатење Возбудува Краток ракав О-Вратот Шиење Половината Голем Замав А-Линија Фустан макси фустан
  • Новак

Шусуен Женски Летен Лежерен Печатење Возбудува Краток ракав О-Вратот Шиење Половината Голем Замав А-Линија Фустан макси фустан

DEN 399.84

Женски Лето Повик Печати Возбуда Краток ракав О Вратот Шиење Половината Голем Замав АЛинија Фустан Кар

Женски Летен Градите Без Ракави Крст В-вратот Мини Фустан Плажа Фустан Активен Фустан Обичен Фустан Вечер Фустан Свечен Фустан
  • Новак

Женски Летен Градите Без Ракави Крст В-вратот Мини Фустан Плажа Фустан Активен Фустан Обичен Фустан Вечер Фустан Свечен Фустан

DEN 271.84

Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува А2 : Направено од 95%Полиестер+5%Спандекс, многу е у