Хлома Флексибилен Послужавник За Коцки Мраз Со Капак Пластичен Производител На Мраз Со Лесно Ослободување Со Лажичка Кујнски Материјали

Хлома Флексибилен Послужавник За Коцки Мраз Со Капак Пластичен Производител На Мраз Со Лесно Ослободување Со Лажичка Кујнски

DEN 175.84

Достапност

Опис : Многу мек, овој оддел за мраз е многу лесен за одмрзнување и има подигнати рабови за да создаде поубава коцка мраз што спречува излевање.Почист и хигиенски во употреба, овој оддел за мраз доаѓа со лажичка мраз и е многу погоден за задоволување на дневните потреби истовремено поради неговата голема capacity.It изработен е од висококвалитетен пластичен материјал.Должината на производот е 27 см, ширината е 17 см, а висината е 8,5 см.Овој послужавник за коцки мраз е погоден за кујна, пекарница, дом, итн.Име на ставка : Материјал За Послужавник За Коцка Мраз : Пластика Карактеристика : Практично, Одделение За Храна, Без Мирис Детали : 55grid Големина : 27cm x 17cm x 8,5 cm/10,63 "x 6,69" x 3,35 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Фиока За Коцки Мраз1 x Лажичка Многу мека, овој оддел за мраз е многу лесен за одмрзнување и има подигнати рабови за да создаде поубава коцка мраз што спречува излевање. Почист и хигиенски во употреба, овој оддел за мраз доаѓа со лажичка мраз и е многу погоден за задоволување на дневните потреби истовремено поради неговиот голем капацитет. Изработен е од висококвалитетен пластичен материјал. Должината на производот е 27 см, ширината е 17 см, а висината е 8,5 см. Овој послужавник за коцки мраз е погоден за кујна, пекарница, дом, итн.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јесбеј Сладолед Калапи Со Капак Храна Одделение Нелепливи Независна Послужавник САМ Правење Додатоци Правење Мраз Сладолед Творецот
  • Новак

Јесбеј Сладолед Калапи Со Капак Храна Одделение Нелепливи Независна Послужавник САМ Правење Додатоци Правење Мраз Сладолед Творецот

DEN 223.84

Име на предметот : Сладолед Мувла материјал : TPR, PPUsage : DIY Изработка Карактеристики : нелепливи, Еднократн�

Hesroicy Премиум Мувла За Производител На Коцки Мраз Со Капак-Голем Капацитет, Одделение За Храна, Без БПА И Лесен За Расклопување
  • Новак

Hesroicy Премиум Мувла За Производител На Коцки Мраз Со Капак-Голем Капацитет, Одделение За Храна, Без БПА И Лесен За Расклопување

DEN 223.52

Опис : Нашата мувла за коцки мраз со голем капацитет прифаќа дизајн на повеќе прегради, што може да се ко�

Понтос Мраз Коцка Мувла Лесно ослободување Без Мирис Нелепливи СОЛЗА ОТПОРНИ САМ СИЛИКОНСКИ Снежни Планински Облик Виски Коктел
  • Новак

Понтос Мраз Коцка Мувла Лесно ослободување Без Мирис Нелепливи СОЛЗА ОТПОРНИ САМ СИЛИКОНСКИ Снежни Планински Облик Виски Коктел

DEN 303.84

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка Ја продава Понтос Од пазарот На Џојбај.Опис : Лесен и удобе�

Производител На Ледени Садови за Лупсун, Креативен Сад За Сладолед, Производител На Садови За Мраз, Брзо замрзнување На Тркалезни
  • Новак

Производител На Ледени Садови за Лупсун, Креативен Сад За Сладолед, Производител На Садови За Мраз, Брзо замрзнување На Тркалезни

DEN 223.84

Производител на чинии за мраз,Креативен Сад За Сладолед ,Производител На Чинии За Мраз,Брзо замрзнување

Силиконски Послужавник За Мраз Со Капак, Силиконски Калапи За Сладолед Од Храна, Производител На Мраз Од Силиконски Послужавник
  • Новак

Силиконски Послужавник За Мраз Со Капак, Силиконски Калапи За Сладолед Од Храна, Производител На Мраз Од Силиконски Послужавник

DEN 1.33

2023 Нов Производител На Сладолед, Калапи За Сладолед Кутија За Мраз Мал Фрижидер За Домаќинство Лесно ос�

Нов Производител На Коцки Мраз, Дупки За Коцки Мраз Калапи Мраз Бо Мал Фрижидер За Домаќинство Лесна решетка За Мраз Со Покривка
  • Новак

Нов Производител На Коцки Мраз, Дупки За Коцки Мраз Калапи Мраз Бо Мал Фрижидер За Домаќинство Лесна решетка За Мраз Со Покривка

DEN 2.00

2023 Нов Производител На Коцки Мраз,Коцки Мраз Со 4 Дупки Калапи Кутија За Мраз Мал Фрижидер За Домаќинств�

Насловна Основи Не Истури Брзо Ослободување Редење Пластични Коцка Мраз Послужавник Со Отстранлив Предвремени На Капакот, Сина
  • Новак

Насловна Основи Не Истури Брзо Ослободување Редење Пластични Коцка Мраз Послужавник Со Отстранлив Предвремени На Капакот, Сина

DEN 3.00

Со удобен капак без истурање, можете да ја наполните оваа тава за коцки мраз од 14 коцки до работ без да се

50% Попуст На Новиот Производител На Коцки Мраз, Дупки Коцки Мраз Калапи Мраз Бо Мал Фрижидер За Домаќинство Лесна решетка За
  • Новак

50% Попуст На Новиот Производител На Коцки Мраз, Дупки Коцки Мраз Калапи Мраз Бо Мал Фрижидер За Домаќинство Лесна решетка За

DEN 264.80

2023 Нов Производител На Коцки Мраз,6 Дупки Коцки Мраз Калапи Кутија За Мраз Мал Фрижидер За Домаќинство Л�

Послужавник За Коцки Мраз Со Капак, Грутки Силиконски Сад За Мраз Со Корпа За Складирање, Калапи За Коцки Мраз За Коктел Виски
  • Новак

Послужавник За Коцки Мраз Со Капак, Грутки Силиконски Сад За Мраз Со Корпа За Складирање, Калапи За Коцки Мраз За Коктел Виски

DEN 2.00

Карактеристики : 1 Лесни За употреба Калапи За Коцки Мраз : мазните рабови на оваа мувла за коцки мраз ги �