Домаќинство Менаџер Кошула Смешни Чистење Менаџер Подарок Маица

Домаќинство Менаџер Кошула Смешни Чистење Менаџер Подарок Маица

DEN 319.84

Достапност

95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот раб : полиестер, тркалезен врат, кратки ракави, супер мек, тој е доста добро прифатен од мажи и жени за кул и свеж летен стил. МОДНА МЕШАВИНА : Совршена За секојдневен изглед или луксузно ноќно излегување. лесно се спарува со вашите омилени шорцеви, панталони, фармерки, палто, јакна, очила за сонце, капа и стилски чевли. КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : оваа вера е погодна За Лето, Пролет, Fall и Зима. Ве одржува ладни и не ја поттикнува потта. Тоа е многу добро прилагодено На Летните горештини. Во Пролет или Fall, или кога температурите ќе се искачат, можете да додадете јакна, блејзер или кардиган за да имате ласкав изглед. ПРИЛИКА : Лабавата летна кошула може да ги покрие сите форми на телото, да ја покаже вашата убавина; погоден за плажа, одмор, одмор, ноќно излегување, состанок, забава, улица, бизнис, канцеларија, работа, клуб, патување или секојдневно носење итн. УПАТСТВА ЗА НЕГА : ве Молиме проверете ги деталите за големината во описот на производот. ако сакате лабаво причинско-последично вклопување, нарачајте големина нагоре, свртете ја облеката внатре кон надвор и измијте ја ладно / исушете ја на ниска температура / не избелувајте или пеглајте директно на отпечатокот.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тикв Женски Летни Трендовски Елегантни Памучни Врвови Клиренс Цветни Печатени Врвови Маици Со Кратки Ракави V Кошули За Вратот
  • Новак

Тикв Женски Летни Трендовски Елегантни Памучни Врвови Клиренс Цветни Печатени Врвови Маици Со Кратки Ракави V Кошули За Вратот

DEN 319.84

45 "Должина : 67cm / 26 : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см / 39.Носењето на оваа облека ќе ја ист

Предна Прошетка Жени Среќен Божиќ Снегулка Печатење Маица V Вратот Дрво Печатени Врвови Плисирани Божиќ Маица Црвена Црна М
  • Новак

Предна Прошетка Жени Среќен Божиќ Снегулка Печатење Маица V Вратот Дрво Печатени Врвови Плисирани Божиќ Маица Црвена Црна М

DEN 303.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Маици Со Долги Ракави, Божиќни Блузи За Жени, Божиќна Маица Тип : Елен Пе�