Qtinghua Дете Бебе девојка 4 јули Облека Писмо Печатење Краток Ракав Маица Блузи И Ѕвезди Шорцеви Здолниште Облека Бела 3 Години

Qtinghua Дете Бебе девојка 4 јули Облека Писмо Печатење Краток Ракав Маица Блузи И Ѕвезди Шорцеви Здолниште Облека Бела 3 Години

DEN 2.67

Достапност

Денот на независноста Детска Девојка Облека Лето Писмо Печати Краток Ракав Маица И Се Водат Ѕвезди Шорцеви Здолниште Во собата. Карактеристики. Печатење букви, тркалезен врат, летна маица со кратки ракави, лежерно здолниште со вградени шорцеви, дизајн на печатење ѕвезди, совршена летна облека поставена за вашите девојки. Погоден за секојдневна секојдневна облека, внатрешна и надворешна облека, одмор, училиште, патување, плажа, свадба, забава, фотосесија и многу повеќе. Големина(см)/(инч)tttttttttttttttttttt. 80t6-12 МесециTtops Должина : t32t/t12. 60t Bust : t50t/t19.69 Tshors Должина : t21t/t8.27пресврт : t38t/ t14.96. 90tadvisted Возраст : t12-18 МесециTtops Должина : t34t/t13.39 t Bust : t52t/t20. 47 Tshors Должина : t22t/t8. 66 пресврт : t40t/t15. 75 . 100tadvisted Возраст : t18-24 МесециTtops Должина : t36t/t14.17 t Bust : t54t/t21. 26 Tshors Должина : t23t/t9. 06 пресврт : t42t/t16. 54 . 110tadvisted Возраст : t2-3 Годиниt Ttops Должина : t38t/t14. 96 t Bust : t56t/t22. 05 Tshors Должина : t24. 5t/ t9. 65 пресврт : t44t/t17. 32 . 120tadvisted Возраст : t3-4 Годиниt Ttops Должина : t40t/t15, 75 t Bust : t58t/t22, 83 Tshors Должина : t26t/t10. 24 пресврт : t46t/t18. 11 . Спецификација. Материјал : Мешавина Од Памук. Стил : Мода. Пол : Девојки. Сезона : Лето . Шема : Печатење Букви, Печатење Ѕвезди. Ракав : Краток Ракав. Боја : Бела . Прилики : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Врвови. 1* Здолниште. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Секојдневен Дизајн : печатење Букви, тркалезен врат, летна маица со кратки ракави, лежерно здолниште со вградени шорцеви, дизајн на печатење ѕвезди, совршен летен комплет облека за вашите девојки. Мека И Удобна : Денот на Независноста детски девојки летниот сет на здолништа е изработен од памучна мешавина, мек и дише на кожата на вашето бебе, вашето бебе ќе се чувствува удобно и ладно во лето. Големина и Боја : 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3 Години, 3-4 години, ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот опис на големината. боја : Бела. Најдобар Подарок : комплет за летно здолниште за мали деца е најдобриот фестивалски подарок за вашата ќерка Во Денот На Децата, Ноќта на Вештерките, Божиќ, вашето малечко ќе добие многу комплименти носејќи го. Многу Прилики : маица и здолниште со кратки ракави за мали девојчиња е погодна за секојдневна секојдневна облека, внатрешна и надворешна облека, одмор, училиште, патување, плажа, свадба, забава, фотосесија и така натаму.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат