Женски Врвови Печатена Блуза Со Кратки Ракави Обични Женски Маици Тркалезно Деколте Летно Сино м

Женски Врвови Печатена Блуза Со Кратки Ракави Обични Женски Маици Тркалезно Деколте Летно Сино м

DEN 2.33

Достапност

Женска Мода Печатење Краток Ракав V-Вратот Блузи Работен Џеб Блуза Оваа Мода Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип На Јака : Тркалезно Деколте. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 20см/7.87" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 21 CM/8.27" ДОЛЖИНА : 71 CM/27.95" Големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 112cm/44.09" рамо : 48cm/18.90" ракав : 22cm/8.66" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 120cm/47.24" рамо : 50см/19.69" РАКАВ : 23СМ/9.06" должина : 73см/28.74" големина : ххл сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 126см/49.61" рамо : 52см/20.47" РАКАВ : 24см/9.45" должина : 74см/29.13" големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 Биста : 132 CM/51.97" рамо : 54cm/21.26" Ракав : 25cm/9.84" Должина : 75cm/29.53" големина : xxxxl сад : 16 велика британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 142cm/55.91" рамо : 56cm/22.05" ракав : 27cm/10.63" Должина : 76cm/29.92" ГОЛЕМИНА : xxxxl сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 152cm/59.84" рамо : 58cm/22.83" ракав : 29cm/11.42" ДОЛЖИНА : 77 CM/30.31" камизола блузи за жени,печатени Ракави екипажот одблесокот стил летни врвови. Женски Камизолни Врвови Плисирани На Грбот и Замав Полите За Стилски Дизајн, Скријте Го Стомакот. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ;блузи за жени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ракави Жени Плус Големина Врвови Основни Врвови Работа Западни Женски Блузи И Пуловер V Вратот Лактот Ракав За Жени Големи Темно
  • Новак

Ракави Жени Плус Големина Врвови Основни Врвови Работа Западни Женски Блузи И Пуловер V Вратот Лактот Ракав За Жени Големи Темно

DEN 271.84

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 45cm / 17.72" Ракав : 43cm / 16.93" Должина : 65cm / 25.59"Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Рамо :