Во и во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Porsche 19&19 Премиум Хибридна Замена На Бришачот За Предниот Прозорец На Автомобилот, J U Кука Бришач Рака

Во и во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Porsche 19&19 Премиум Хибридна Замена На Бришачот За Предниот Прозорец На

DEN 2.33

Достапност

Описи : . Точка : SOCOOL Автомобилски Замена На Шофершајбната Бришачи И Подлошки. Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22" 24" 26" 28". Забелешка : одговара Само За Ју Кука. Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Состав : 2 парчиња Бришачи (Преден Возач и Патник). Материјал : Природната Гума Со Висок Степен обезбедува максимални перформанси. Покрај тоа : сите прашања ве молиме не двоумете се да не контактирате. Карактеристики : . Прилагодено Вклопување, директна замена на старите. 1 Милион Пати бришење.Толеранција на температура : +158f до-40 F (+70 C до-40 C). Уникатниот дизајн на три дела применува рамномерен притисок по целата должина на сечилото. Меморијата за напнатост Врши рамномерен притисок По Целата должина На сечилото Специјално. мешаната гума обезбедува врвен мазен, чист бришач без брборења. Аеродинамичниот дизајн значително го намалува влечењето, бучавата и подигнувањето на ветерот. Спречува таложење на мраз и снег од изложеност на метални / пластични компоненти €Лесна И Брза Инсталација Quool Бришачите Се Вклопуваат За J U кука бришач рака. Лесна инсталација и совршено вклопување, нема потреба од непријатни адаптери. Инсталирајте во секунди. Qually Premium Сите Сезони Издржливи Стабилни и Тивки Бришачи На Шофершајбната, Лесна инсталација со опрема-квалитетен адаптер за куки, Проверете ја Вашата Гаража за точните големини на бришачите. ●0 Бришење На Ленти●Специјално измешаната гума обезбедува крајно мазно, чисто бришење без брборења. Супериорни перформанси на дожд и снег. ●Перформанси●Аеродинамичниот дизајн значително го намалува влечењето, бучавата и подигнувањето на ветерот. Дизајнот без загради помага да се спречи таложење снег и мраз. ●Висококвалитетно Корисничко Искуство●Преку милиони тестови за издржливост,Лесна и брза инсталација, инсталирајте за неколку секунди.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Asзиор 21&21 Одговара За Товарниот Брод Аргоси Бришачи На Шофершајбната во и Во Бришачот За Замена За Предниот Прозорец на Автомобилот,
  • Новак

Asзиор 21&21 Одговара За Товарниот Брод Аргоси Бришачи На Шофершајбната во и Во Бришачот За Замена За Предниот Прозорец на Автомобилот,

DEN 1.33

Описи : Точка : Бришачи И Подлошки За Замена На Автомобилската Индустрија Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22" 24"

+ Ножеви За Бришачи На шофершајбната Погодни За Тојота Камри Отстранете го надворешниот капак на адаптерот 26&18 Хибриден Бришач
  • Новак

+ Ножеви За Бришачи На шофершајбната Погодни За Тојота Камри Отстранете го надворешниот капак на адаптерот 26&18 Хибриден Бришач

DEN 528.32

Описи : Ставка : ИЗБРИШЕТЕ Ги Бришачите И Подлошките За Автомобилска Замена На Шофершајбната Големина :

Јахмол 26+14 Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Фиат 500л Премиум Бришач Без Држач за Предниот Прозорец На Автомобилот,
  • Новак

Јахмол 26+14 Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Фиат 500л Премиум Бришач Без Држач за Предниот Прозорец На Автомобилот,

DEN 534.40

Описи : 100% сосема нов И Висок Квалитет Ги исполнува или надминува стандардите за безбедност и издржливо