Подлога За Седишта На Надувување, Подлога За Седишта За Надувување Што Дише, Стрес Рамномерно За Домашен Одмор Спална Соба Канцеларија Р300

Подлога За Седишта На Надувување, Подлога За Седишта За Надувување Што Дише, Стрес Рамномерно За Домашен Одмор Спална Соба Канцеларија

DEN 2.67

Достапност

Подлога За Седишта на надувување, Подлога За Седишта На Надувување Што Дише, Рамномерно Стрес За Домашен Одмор Канцеларија Во Спалната Соба R300specipaciance : Состојба : Тип На Ставка : Перница За Седишта на Надувување материјал : Пвц Изборен Тип : R120, R200, R250, R300, R350, R400, R450r120 Дијаметар : Прибл. 120мм / 4,7 Во Зглоб, Пета итн. 200 Дијаметар : Прибл. 200мм / 7,9 Во Аурикула, зглоб, пета, глужд, итн.250 Дијаметар : Прибл. 250мм / 9,8 Во Рамената, рацете, нозете итн.300 Дијаметар : Прибл. 300мм / 11,8 Во Лицето, раката, ногата, помошната коска итн R350 Дијаметар : Прибл. 350мм / 13,8 Во Лице, нозе, лакти, итн.400 Дијаметар : Прибл. 400мм / 15.7 во тенки луѓе Назад, колковите, Колкот итн. 450 Дијаметар : Прибл. 450мм / 17,7 кај потешките луѓе Назад, колковите, колковите итн Дијаметар На Големина R120 120mm / 4,7 Во R200 200mm / 7,9 Во R250 250mm / 9,8 Во R300 300mm / 11,8 Во R350 350mm / 13,8 Во R400 400mm / 15,7 Во R450 450mm / 17,7 во надуена големина : r120 надворешен дијаметар : прибл. 10см / 3.9 инчи, Внатрешен Дијаметар : Прибл. 4см / 1.6 инчи, Дебелина : Прибл. 3см / 1.2инр200 Надворешен Дијаметар : Прибл. 18см / 7.1 инчи, Внатрешен Дијаметар : Прибл. 7см / 2.8 инчи, Дебелина : Прибл. 4,5 см / 1.8инр250 Надворешен Дијаметар : Прибл. 23см / 9.1 инчи, Внатрешен Дијаметар : Прибл. 10см / 3.9 инчи, Дебелина : Прибл. 7см / 2. 8инр300 Надворешен Дијаметар : Прибл. 27см / 10.6 инчи, Внатрешен Дијаметар : Прибл. 11см / 4.3 инчи, Дебелина : Прибл. 8см / 3. 1инр350 Надворешен Дијаметар : Прибл. 32см / 12.6 инчи, Внатрешен Дијаметар : Прибл. 13см / 5.1 инчи, Дебелина : Прибл. 9см / 3. 5инр400 Надворешен Дијаметар : Прибл. 36см / 14.2 инчи, Внатрешен Дијаметар : Прибл. 15см / 5.9 инчи, Дебелина : Прибл. 10см / 3.9инр450 Надворешен Дијаметар : Прибл. 40см / 15.7 инчи, Внатрешен Дијаметар : Прибл. 16см / 6.3 инчи, Дебелина : Прибл. 11см / 4.3 Во Надуена Големина Надворешен Дијаметар Внатрешен Дијаметар Дебелина Р120 10см / 3.9 во 4см / 1.6 во 3см / 1.2 Во Р200 18см / 7.1 во 7см / 2.8 во 4.5 см / 1.8 Во Р250 23см / 9.1 во 10см / 3.9 во 7см / 2.8 Во Р300 27см / 10.6 во 11см / 4.3 Во 8см / 3.1 Во Р350 32см / 12.6 во 13см / 5.1 во 9см / 3.5 во р400 36см / 14.2 во 15см / 5.9 во 10см / 3.9 во р450 40см / 15.7 во 16см / 6.3 во 11см / 4.3 Во Пакет Листа : 1 х перница на надувување1 х инфлатор случајно ослободување на бојата притисок И Стрес Рамномерно За Да Се Намали Инциденцата На Болки Во Креветот. Може во голема мера да ја намали болката од болки во креветот ако веќе имате болки во креветот. Меки дизајни, апсорпција на влага, како и дише. Различни големини може да се користат на различни начини, задоволувајќи ги вашите потреби. Погоден за пациенти во кревет, како и за корисници на инвалидска количка.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Џубонг Долна Облека За Жени Дозвола Под 1 10. Женски Симпатична Девојка Солидна Еротска Долна Облека Секси Перспектива Прашка
  • Новак

Џубонг Долна Облека За Жени Дозвола Под 1 10. Женски Симпатична Девојка Солидна Еротска Долна Облека Секси Перспектива Прашка

DEN 271.84

Дами Симпатична Девојка Солидна Еротска Долна Облека Секси Перспектива Прашка Тенок Боди Карактеристи

Хавајска Машка Кошула 3д Печатена Кошула Со Кратки Ракави За Мажи Ревер Единствена Модна Секојдневна Кошула Со Големи Димензии
  • Новак

Хавајска Машка Кошула 3д Печатена Кошула Со Кратки Ракави За Мажи Ревер Единствена Модна Секојдневна Кошула Со Големи Димензии

DEN 399.84

Обична хавајска машка кошула со копче е мека, светла и лесна, изработена од 100% полиестер Машката кошула

Миленичиња Материјали Облека За Миленичиња Зимска Облека За Кучиња Срна Облека За Кучиња Додатоци За Миленичиња Памучно Кафе
  • Новак

Миленичиња Материјали Облека За Миленичиња Зимска Облека За Кучиња Срна Облека За Кучиња Додатоци За Миленичиња Памучно Кафе

DEN 3.00

Облека За миленичиња Облека Зимска Облека За Кучиња Срна Кучешка Облекакарактеристики : Quality terstary q : ови

Wiueurty Сила Украс Велигденски Украси Внатрешен Дом Декор Велигден Декорација Материјали Зајаче Опашка Форма Симпатична Венец
  • Новак

Wiueurty Сила Украс Велигденски Украси Внатрешен Дом Декор Велигден Декорација Материјали Зајаче Опашка Форма Симпатична Венец

DEN 143.68

Велигденски Украси Внатрешен Домашен Декор Велигденска Декорација Обезбедува Форма На Зајаче Опашка С

10х Стенд Ап Почва Сребрена Алуминиумска Фолија Еднократно Патент Торба Храна Зачувај Милар Металик Повторно Запечатување Фолија
  • Новак

10х Стенд Ап Почва Сребрена Алуминиумска Фолија Еднократно Патент Торба Храна Зачувај Милар Металик Повторно Запечатување Фолија

DEN 2.00

100x стенд ап стил металик сребрена милар (двете страни) запечатлива торба со патент, металик сребрена пре

Силиконски Тенџере За Пржење На Воздух, Еднократно Шарено Силиконско Тенџере За Пржење На Воздух, Рерна и Микробранова Печка
  • Новак

Силиконски Тенџере За Пржење На Воздух, Еднократно Шарено Силиконско Тенџере За Пржење На Воздух, Рерна и Микробранова Печка

DEN 271.84

Чувајте Вкусно : структурата е наменета за циркулација на воздухот.Детален опис : дали сеуште користите