Бомото Дами Долги Панталони Комбинезони Без Ракави V Вратот Ромпер Бохо Харем Панталони Летни Панталони Птица 3XL

Бомото Дами Долги Панталони Комбинезони Без Ракави V Вратот Ромпер Бохо Харем Панталони Летни Панталони Птица 3XL

DEN 1.00

Достапност

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Костим За Играње Моливи, Долги Панталони Тип На Шема : Дигитален Принтбој : Бела, Црвена, Зелена, Сина, Црна, Виолетова (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% полиестер 5% спандекснеклин : V Должина На Вратот : Должина На Панталони Без ракави : Должина На Глуждот : Среден Струк Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Дом, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Ноќ, Дневни Карактеристики : 1. Материјал : полиестерски памучни цврсти комбинезони, дише, меки и удобни.2. Дизајн : Секојдневен, еластичен струк, едно парче, едното рамо, вратот на екипажот, долги ракави, еднобојна, зрак нога, два џебови, клучалка назад, еластичен долг панталони комбинезон.3. Натпревар : комбинезонот за жени е убаво да се совпадне со капа, маици, пар сандали и ѓердан итн. Тоа може да биде носење на секој ден настан, секојдневна и секси облека за вашата гардероба.4. Нега за перење : машина за перење.Рачно миење ладно одделно се препорачува.Закачете се да се исуши. Содржина на пакетот : 1 х Комбинезон (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Комбинезони За Нозе, Секојдневни Летни Панталони За Харем На Плажа, Моден Широк Хаваи Долг Костим за Играње. Материјал-95%полиестер 5%спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Лабав Комбинезон Со Цветни Принтови, Панталони За Дневна Соба Бохо Палацо, Широка Нога, Два Џебови, Грб На Клучалката, Еластични Долги Панталони Ромпер За Комбинезони. Повод - Овој Комбинезон Е Погоден За Лето и Секојдневниот Живот. Може да се Носи на Работа, Спорт, Клубови, Забави, Одмори, Плажи, Патувања и Други Прилики. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Калсунбаби Појавување На Семејна Облека Комплети Божиќ Дедо Мраз Домашна Облека Жени Мажи Деца Бебе Салон Блузи Панталони Секојдневна
  • Новак

Калсунбаби Појавување На Семејна Облека Комплети Божиќ Дедо Мраз Домашна Облека Жени Мажи Деца Бебе Салон Блузи Панталони Секојдневна

DEN 2.00

Појавување На Семејни Божиќни Пижами ,Секојдневни Врвови За Дедо Мраз Со Долги Ракави + Комплет Пантало�

Женска Облека Дозвола Женски Летен Печатен Краток Ракав Со Половина Ракав Кружен Врат Исечен Врв + Секојдневен Костум За Панталони
  • Новак

Женска Облека Дозвола Женски Летен Печатен Краток Ракав Со Половина Ракав Кружен Врат Исечен Врв + Секојдневен Костум За Панталони

DEN 2.67

95 "Половината : 78108cm / 30.16"Големина : XL Големина.76"Големина : Л Големина Повод : Совршен За Вежбање, Теретана,