Worallymy На Патување Шише Милениче 300ml Празен Полнење Гел За Туширање Диспензерот Широка Уста Еднократно Миење На Телото Кујна Контејнер

Worallymy На Патување Шише Милениче 300ml Празен Полнење Гел За Туширање Диспензерот Широка Уста Еднократно Миење На Телото

DEN 3.33

Достапност

Спецификација : Материјал : пет шише, пп пумпа.Боја : кафеава,сива сина.Големина : прибл. 14,5*6,5 см/5, 71х2, 56 инчи. Капацитет : 300мл.Забелешка : поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме, дозволете мало отстапување за податоците за мерењето и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.Пакетот Вклучува : 3 Парчиња Шишиња За Патување. Голем капацитет : капацитетот од 300 мл е доволен за да ги задоволи вашите дневни потреби, погоден за дома, бања, хотел, патувања и други места и прилики. Долготрајно : шишето е направено ОД ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ и пумпата е изработена од пластика, не е лесно да се скрши или оштети, не треба често да ја менувате, а дизајнот од 3 парчиња е доволен за да ги задоволи вашите потреби. Полнење : ова празно шише е дизајнирано со широка уста, погодно за додавање гел и течност, за повеќекратна употреба и за перење, служејќи ви за долгорочна употреба без грижи. Пренослив : овој сад од 300 мл може лесно да се носи, можете да го чувате во куферот за носење, а можете да го поставите на масата без да зафаќате толку многу простор. Притискање : има опремена со пластична пумпа, која ви помага брзо да го испуштите гелот, заштедувајќи време и сила бидејќи можете да добиете соодветен гел преку притискање и пумпање.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кујнски основни работи за нова домашна кујна Шише Со Спреј Патување Шише Магла Распрскувач Преносни Шишиња За Шминка Што Може
  • Новак

Кујнски основни работи за нова домашна кујна Шише Со Спреј Патување Шише Магла Распрскувач Преносни Шишиња За Шминка Што Може

DEN 1.00

Запечатена Торба За Складирање На Храна За Повеќекратна Употреба Транспарентна Самозапечатувачка Тор�

Лудлц 12мл Пренослив Мини Мирис На Парфем Што Може Да Се Полни После Бричење Атомизатор Празно Шише Со Спреј За Чанта За Патување
  • Новак

Лудлц 12мл Пренослив Мини Мирис На Парфем Што Може Да Се Полни После Бричење Атомизатор Празно Шише Со Спреј За Чанта За Патување

DEN 3.33

Спецификации : Тоа е погодно за носење и складирање Едноставно и удобно, може да се полни за неколку сек�

Нова Козметичка Торба За Жени Голема Торбичка За Шминка Пренослива Патна Тоалетна Торба Стп Торба За Миење Бањи Мултифункционален
  • Новак

Нова Козметичка Торба За Жени Голема Торбичка За Шминка Пренослива Патна Тоалетна Торба Стп Торба За Миење Бањи Мултифункционален

DEN 160.00

Ширина на предметот : 4,2 Инчи Тежина : 140гит Должина : 9,25 Инчи Висина : 4,33 инчи форма : Тип На Шема : Тип На Цв�