Тохуу Силиконска Корпа Квадратна Силиконска Плех За Печење Силиконска Тава Лагер Нелеплив Силиконски Тенџере За Печки Микробранови Замрзнувачи еднократно и отпо

Тохуу Силиконска Корпа Квадратна Силиконска Плех За Печење Силиконска Тава Лагер Нелеплив Силиконски Тенџере За Печки Микробранови

DEN 271.84

Достапност

Опис : Водоотпорен, отпорен на масло, 100% здрав и има одлична топлина може да издржи температури до 230°C и до -40°F. Наместо пергамент хартија И други силиконски тави за повеќекратна употреба се подобар избор за поздрав, позелен живот!Спецификација : Име : Силиконско Пакување : опп големина на гајда : за 2*20.5*5.5 цм/0.78*8.07*4.13 инкомбинирана тежина : околу 122гматеријал : Список На Силиконски Пакувања : 1*држач за силиконски тенџере забелешка : Поради рачно мерење, постои толеранција во големината на производот.Поради светлосните ефекти и аглите На Камерата, постои разлика во бојата во производот, ве молиме разберете. ●Практичен Дизајн На Рачката ● Рачките се дизајнирани од двете страни за ваша погодност. Во исто време, Силиконските Облоги можат ефикасно да избегнат изгореници на рацете при земање. ●Материјал Отпорен На топлина Е Направен од силиконски материјал за храна, издржува температури до 230С и дури 40Ф. Во Меѓувреме, Облогите За Повеќекратна Употреба ја чуваат вашата храна безбедна. ●Лесен За Употреба Е многу лесен за употреба, ставете го во и користете го како облога за пароброд за храна во шпоретот под притисок. Со Силиконска Корпа, повеќе не треба да купувате многу пергаментна хартија, заштедувајќи ви пари за трошоците за живот. ®Машина За Перење Силиконските Облоги се меки и еластични, само превртете ја силиконската тава за печење и измијте ја со топла вода. Безбедна машина за миење садови, заштедете си ја маката за миење раце!. ●Универзална Употреба За подготовка на повеќе вкусна храна, се разбира, неопходна е! Силиконската Корпа за повеќекратна употреба е широко користена во с, микробранови, печки и други кујнски апарати.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Soighxzc Женски Боди Без Ракави Истегнато Рамо Тенок Ремен За Рамо Основно-Хеланки Беспрекорни-Комбинезони Со Цврста Боја-Врвови
  • Новак

Soighxzc Женски Боди Без Ракави Истегнато Рамо Тенок Ремен За Рамо Основно-Хеланки Беспрекорни-Комбинезони Со Цврста Боја-Врвови

DEN 1.33

Женски Комбинезон Без Ракави Дами Секојдневен Лабав Костим За Играње Долги Панталони Карактеристики : �

Еккаме Женска Летна Памучна Ленена Маица Поставена Дозвола За Печатење На Екипажот Пуловер Со Половина Ракав Блузи За Кошули
  • Новак

Еккаме Женска Летна Памучна Ленена Маица Поставена Дозвола За Печатење На Екипажот Пуловер Со Половина Ракав Блузи За Кошули

DEN 575.84

80"Панталони Должина : 97cm / 38.98" Материјал : 60% памук 40% лен,ткаенината дише, пријателска за кожата и лесна, о�

Крпа За Миленичиња Од Шенил Влакна, Лесна За Чистење Удобно За Дишење Топло Апсорбирачко Ќебе Од Шенил За Чистење Миленичиња
  • Новак

Крпа За Миленичиња Од Шенил Влакна, Лесна За Чистење Удобно За Дишење Топло Апсорбирачко Ќебе Од Шенил За Чистење Миленичиња

DEN 155.84

Крпа За Миленичиња Од Шенил Влакна, Лесна За Чистење Удобно Топло Апсорбирачко Ќебе Од Шенил За Чистење

Внатрешна Цевка За Приколка, Стабилна Скалабилна Отпорна На Абење Безбедна Апсорпција На Удари Во Внатрешната Цевка На Гумата
  • Новак

Внатрешна Цевка За Приколка, Стабилна Скалабилна Отпорна На Абење Безбедна Апсорпција На Удари Во Внатрешната Цевка На Гумата

DEN 3.33

Внатрешна Цевка на приколката, Стабилна Скалабилна Отпорна На Абење Безбедна Апсорпција На Удари Во Вн�

Леплива Подлога За Автомобилска Контролна Табла, 7, 1х5, 1во Леплива Контролна Табла За Автомобили Против Лизгање Гумена Подлога
  • Новак

Леплива Подлога За Автомобилска Контролна Табла, 7, 1х5, 1во Леплива Контролна Табла За Автомобили Против Лизгање Гумена Подлога

DEN 169.44

Професионална стругалка за чистење : дизајнот на оваа стругалка за стакло за туширање е инспириран од с�

Панталони За Мажи Дозвола Обични Машки Широки Панталони За Нозе Печатени Обични Панталони Со Врвки Широки Панталони За Нозе
  • Новак

Панталони За Мажи Дозвола Обични Машки Широки Панталони За Нозе Печатени Обични Панталони Со Врвки Широки Панталони За Нозе

DEN 351.84

Обични Машки Панталони Со Широки Нозе Печатени Лежерни Панталони Со Широки Нозе Панталони Со Целосна Д�

Базиреј Женски Панталони Женска Мода Обична Еднобојна Измиена Тексас Комбинезони Со Повеќе Џебни Појаси Шорцеви Со Пет Точки
  • Новак

Базиреј Женски Панталони Женска Мода Обична Еднобојна Измиена Тексас Комбинезони Со Повеќе Џебни Појаси Шорцеви Со Пет Точки

DEN 3.00

Женска Мода Обична Еднобојна Измиена Тексас Комбинезони Со Повеќе Џебни Појаси Со Пет Точки Опис1.Матер

Рифорла Женски Комбинезони Со Боди Со Кратки Ракави Плетена Облека Со Квадратен Врат Летни Ромпери Женски Комбинезон Белиот
  • Новак

Рифорла Женски Комбинезони Со Боди Со Кратки Ракави Плетена Облека Со Квадратен Врат Летни Ромпери Женски Комбинезон Белиот

DEN 639.84

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

пченка Во Оксфорд во почетокот на четиринаесеттиот век: исто така од годината до денес. На кои се додаваат некои разни известувања
  • Новак

пченка Во Оксфорд во почетокот на четиринаесеттиот век: исто така од годината до денес. На кои се додаваат некои разни известувања

DEN 2.00

Кожено издание Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот Препечатени од 1830 из�

Шол, Чарлс Л. наспроти Бел, хенри А. џеферсон коло суд, Канцеларија филијала. Прва дивизија, Час. Л. Шол, тужителот против Хенри
  • Новак

Шол, Чарлс Л. наспроти Бел, хенри А. џеферсон коло суд, Канцеларија филијала. Прва дивизија, Час. Л. Шол, тужителот против Хенри

DEN 1064.80

ИЗБЕРЕТЕ КОЈА БИЛО БОЈА НА КОЖА ПО ВАШ ИЗБОР БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ И ИСПРАТЕТЕ НИ ГО ВАШИОТ ИЗБОР ПО �