Кујнски гаџети Мека Крпа За Раце Згуснете Супер Абсорбента Сунѓер Од Микрофибер Брзо Сушење Кадифен Крпа За Бришење Кујна Бања Фротир Крпи ЧМОРА

Кујнски гаџети Мека Крпа За Раце Згуснете Супер Абсорбента Сунѓер Од Микрофибер Брзо Сушење Кадифен Крпа За Бришење Кујна Бања

DEN 287.84

Достапност

Мека Крпа За Раце Згуснете Супер Абсорбента Сунѓер Од Микрофибер Брзо Сушење Кадифен Крпа За Бришење Кујна Бања Тери Крпи Опис : Мека и Абсорбента : Меки висечки крпи за раце, надворешниот слој е мека ткаенина од микрофибер шенил, а внатрешното јадро е супер абсорбента сунѓер. Впива вода, брзо сува, така што е подготвена за употреба повторно.Исушете ја раката брзо и лесно.Има јаже за закачување што може да го закачи на кука или шајка на ѕидот од бањата или кујната.По миењето, закачете на ладно место и исушете го воздухот.Одлично за чистење, бришење прашина.ултра меките крпи од микрофибер нема да гребат бои, палта или други површини.Можете да ги користите за нечистотии или да го избришете мебелот.Стилска декорација за вашата прекрасна кујна или бања.Крпите за раце од микрофибер се декоративни и многу корисни на различни места како што се : семејство, мијалник за бања со голем сообраќај, бања за гости, зафатена кујна, СПА ЦЕНТАР, дневна нега, kindergartens.It совршен за децата да ја избришат раката откако ќе ги измијат рацете.Го намалува отпадот од користење хартиени крпи.Големина : 7инхх7инч; 1,2 во долги ресни ќе одат меѓу прстите за да ја отстранат влагата.Микрофибер крпи за сушење раце кујнска крпа, Комплет од две крпи за раце,без куки. Спецификација : боја : Бела, Сива, Сина, Зелена Материјал : Chenille Size : 18x18cm Note : може да има 2-3cm грешки на податоци димензија поради чиста рачно мерење.Може да има малку разлика во бојата поради различен ефект на светлина и монитор.Пакетот вклучува : 1 х Рачна Крпа и мажите и жените можат да носат. Погоден за сезоната : пролет, лето, aut и зима. купи без Ризик 30 дена размена или наплата загарантирана ако не сте среќни поради некоја причина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тркачки Градници За Жени Лесен Безжичен Градник СО Ладење, Беспрекорна Мазна Удобност Безжичен Градник За Маици ЖЕНСКА Долна
  • Новак

Тркачки Градници За Жени Лесен Безжичен Градник СО Ладење, Беспрекорна Мазна Удобност Безжичен Градник За Маици ЖЕНСКА Долна

DEN 879.84

Без Челичен Прстен Тенки Женски Градник Еднобојна Везена Декорација Дише Собира Долна Облека Удобност

Приврзок За клучеви Меки Бушави Украсете Брикети-Елф Држач За Клучеви За Кукли - Училишен Ранец Кадифен Привезок За Секојдневниот
  • Новак

Приврзок За клучеви Меки Бушави Украсете Брикети-Елф Држач За Клучеви За Кукли - Училишен Ранец Кадифен Привезок За Секојдневниот

DEN 191.84

Опис : со своите светли бои, овој кадифен приврзок за клучеви може да одговара на вашиот ранец или чанта �