Велигден Зајаче Јајце Патка Цвет Лен Маса Тркач Свадба Декорација Анти-Фаулирање Правоаголни Трпезариска Маса Тркач Маса Декорација

Велигден Зајаче Јајце Патка Цвет Лен Маса Тркач Свадба Декорација Анти-Фаулирање Правоаголни Трпезариска Маса Тркач Маса Декорација

DEN 2.33

Достапност

Висок Квалитет И Издржлив : Изработен од 100% Лен, цврсто шиење, мек и издржлив, заштитувајќи ја површината на вашата маса од топли тави, гребнатини и истури. Светла Домашна декорација : Додадете талент во вашиот домашен декор со шарени тркачи на маса. Совршен за кујна јадење дневна употреба тематските партија декорација, одмор и специјални настани прослава. Одговара На Големината На Масата : овој тркач на маса е 13 х 72 инчи, соодветен за маса што може да собере 4-6 луѓе, подобро да одговара на вашата маса и да ви даде прекрасно искуство за јадење. Лесно За Чистење : измијте Ја Машината И поставете го тркачот на масата рамно за да се исуши. Останува исто и ново после секое миење. Материјал : 100% лен, без смалување, без избледување. Увезена, Земја на потекло : Кина. Дизајниран имајќи предвид : тркачите на маса се дизајнирани од професионалци. Живописната боја и уникатниот принт на модели ви нудат креативна и уникатна идеја за украсување домашен Материјал : Изработен од ленен материјал, има меко и удобно чувство, лесно се чисти, одржува и е цврст и издржлив. Погоден за маси, маси за облекување, камини, дневни соби, канцеларии, масички за кафе, кујни, бањи, кревети, балкони, тв кабинети, кабинети за чевли, барови, пијана, хотели, семејства, банкети итн.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бафало Карирани Рустикален Црвен Земјени Тули Издржани Изглед Потресени Тен Планински Дрвосечач
  • Новак

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Бафало Карирани Рустикален Црвен Земјени Тули Издржани Изглед Потресени Тен Планински Дрвосечач

DEN 111.84

Тркач На маса Рустикален Кариран Црвен И Тен Проверен Земјен Биволски Памук Сатесеткајте ја вашата трп�

wofedyo дома декор ул. патрикс ден табела знаме количка декорација чаршав ирски ден табела знаме маса тркач масло и лизга отпорни
  • Новак

wofedyo дома декор ул. патрикс ден табела знаме количка декорација чаршав ирски ден табела знаме маса тркач масло и лизга отпорни

DEN 2.67

Печатена ткаенина, ткаенината е свиленкаста мека, издржлива и брчка.Погоден за трпезариски маси, масичк

Памук Сатен Маса Тркач, 90 - Новогодишни Елки Ела Борова Шума Шума Дивина Рустикален Акварел Печатење Сопствени Постелнина Со
  • Новак

Памук Сатен Маса Тркач, 90 - Новогодишни Елки Ела Борова Шума Шума Дивина Рустикален Акварел Печатење Сопствени Постелнина Со

DEN 175.84

Трпеза Тркач Борови Дрвја Ела Пацифик Северозападен Орегон Дрвја Шума Памук Сатенсет вашата маса со на�

Туреклос Едноставна Долга Трпеза Чипка Чаршав Декоративна Ткаенина Јадење ЧАЈ ТВ Прашина Покритие Исклучителна Свадба Декорација
  • Новак

Туреклос Едноставна Долга Трпеза Чипка Чаршав Декоративна Ткаенина Јадење ЧАЈ ТВ Прашина Покритие Исклучителна Свадба Декорација

DEN 319.84

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава чумеан од пазарот Џојбај.Опис : Издржлив Матери�

Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Корално Сино Бело Потресен Изглед Летна Плажа Топло Време Океански Чевли Куќа Модерен Наутички
  • Новак

Памук Сатен Трчач На Маса, 90 - Корално Сино Бело Потресен Изглед Летна Плажа Топло Време Океански Чевли Куќа Модерен Наутички

DEN 255.84

Тркач На маса Флип Апостолки Сандали Летна Плажа Топло Време Океански Памук Сатенсетирајте ја вашата м�