Фунта На Генерал - Мешани Асортиман

Фунта На Генерал - Мешани Асортиман

DEN 143.84

Достапност

Нашата фунта коцки е вреќа со случајни полиедрални коцки. Фрливме тони од нашите преголеми коцки во џиновска корпа, коцките беа измешани и ги извадивме по случаен избор. Оваа ставка содржи асортиман на полиедрални коцки со стандардна големина поголемиот дел од времето. Повремено, ќе најдете коцки од 22мм или 12мм, можеби и други големини или некои други различни стилови измешани. Ве молиме имајте предвид, ова избрано пакување не е рачно проверено за квалитет како нашите стандардни комплети коцки од 7 парчиња, така што може да најдете дамка или две во оваа торба на големо, но ретко се случува тоа. Иако овие коцки се собираат по случаен избор, од време на време може да најдете комплетна соодветна коцка поставена и овде! Ова е одличен начин да ја изградите вашата колекција брзо и ефтино.Одличен Начин За Почеток или Изградба На Колекцијаовој асортиман на коцки е одлична опција За Гмс и Дм кои секогаш бараат торба за грабање за да им дозволат на играчите да изберат. Знаете дека секогаш го имате тој играч кој заборава да ги донесе своите коцки во кампањата! Па, ова го решава тој проблем со овој асортиман на коцки. Во суштина ние велиме дека една торба или две од нив ќе обезбеди доволно коцки за вашите играчи да имаат се што им треба. Подигнете го вашиот пакет сега за себе, пријател или за споделување со вашата група за игри. Оваа серија коцки е добра и за замена на коцки. Дали имате некои коцки кои се тркалаат лошо? Заменете ги со една од оваа серија! Оваа добра оле "фунта о" генерал може да содржи проѕирен, вител, нетранспарентно, шарени, и попрскана коцки! Вклучува 4, 6, 8,10, 00, 12 и 20 еднострани коцки! Повремено може да најдете некои пипирани коцки и некои други интересни коцки и тука! Што ќе најдете во вашата фунта о' коцки денес? Една Фунта Случајна Колекција На Преоптоварени Пластични Полиедрални Коцки, Пластични Полиедрални Коцки Во Различни Форми (Д20, Д12, Д10, Д8, Д6, Д4,Д00), Совршени За Гејмери Кои Играат Игри СО РПГ НА Маса како Зандани и Змејови И Пронаоѓач На Патеки, Голема Разновидност на Големини и Бои во Секоја Торба.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Симпатична Аниме Кадифен, 9.8 Во Кадифен Играчки,Креативни Меки Полнети Цртан Филм Кадифен Играчка Подарок Играчки За Деца Фанови
  • Новак

Симпатична Аниме Кадифен, 9.8 Во Кадифен Играчки,Креативни Меки Полнети Цртан Филм Кадифен Играчка Подарок Играчки За Деца Фанови

DEN 287.84

Опис На Производот Подарок За Пријател и Семејство 8 различни плишани играчки за избор Аниме Кадифен Иг�

Росариви Танцување Играчка Пролет База Автомобил Контролна Табла Кукла Пролет Тресење Главата Кукла Пролет База За Изработка
  • Новак

Росариви Танцување Играчка Пролет База Автомобил Контролна Табла Кукла Пролет Тресење Главата Кукла Пролет База За Изработка

DEN 0.33

Опис Пребарување на кукла пролет база? Нашата мултифункционална пролетна база за кукли ќе биде најдобр�

Диспензерот За Вода, Отстранлив Диспензерот За Вода Играчка Во Облик На Животно Со Звук И Светлосен Ефект За Деца За Мали Деца
  • Новак

Диспензерот За Вода, Отстранлив Диспензерот За Вода Играчка Во Облик На Животно Со Звук И Светлосен Ефект За Деца За Мали Деца

DEN 1.67

Диспензерот за вода, Отстранлив Диспензерот За Вода Играчка Во Облик На Животно Со Звук И Светлосен Ефе�