Wirlsweal Пар Велосипедизам Ракавици Екран На Допир Целосна Прст Писмо Везење Влага Фитил Мека Ладно Отпорни Цврста Боја Men Зима Мажи Жени Мотоцикл Возење Ракавици За С

Wirlsweal Пар Велосипедизам Ракавици Екран На Допир Целосна Прст Писмо Везење Влага Фитил Мека Ладно Отпорни Цврста Боја Men

DEN 207.84

Достапност

Опис : дизајнот на екранот на допир на Врвот на Прстот е извонредна карактеристика на оваа ракавица, така што може да ви овозможи удобно и чувствително ракување со мобилниот телефон без да ја извадите ракавицата. Оваа ракавица се карактеризира со супер мека текстура и задебелен дизајн, што му овозможува да ве натера да носите удобно и ефикасно да се спротивставите на студениот ветер за да ве задржи warm.It е изграден од велур материјал. Одликувајќи писмо вез декор, оваа ракавица е убава и уникатна.Должината на оваа ракавица е 24 см, ширината е 22 см, ширината на дланката е 22 см. Една големина одговара на повеќето народи. Како топол подарок за татко, мајка, пријател, љубовник во студената зима, овие ракавици можат да го загреат телото и душата.Совршен за активности на отворено, како што се џогирање, пешачење, возење велосипед, возење, риболов, кампување, пешачење, скијање, сноуборд, моторни санки и многу повеќе.Име на ставка : Ракавици Материјал : Велурдегендер : Жени, Менстајл : Секојдневна Сезона : Aut, Зима Карактеристики : Екран На Допир, Отпорен На Ветер, Чувајте Ги Деталите За Загревање : Должина На Ракавицата : 24 см/9,45"(Прибл.) Ширина на ракавицата : 22см/8.66 " (Прибл.) Ширина на дланката : 22см/8,66 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 пар Ракавици дизајнот на екранот на Допир на Врвот на Прстот е извонредна карактеристика на оваа ракавица, така што може да ви овозможи удобно и чувствително ракување со мобилниот телефон без да ја извадите ракавицата. Оваа ракавица се карактеризира со супер мека текстура и задебелен дизајн, што му овозможува да ве натера да носите удобно и ефикасно да се спротивставите на студениот ветер за да ве стопли. Таа е изградена од велур материјал. Одликувајќи писмо вез декор, оваа ракавица е убава и уникатна. Должината на оваа ракавица е 24 см, ширината е 22 см, ширината на дланката е 22 см. Една големина одговара на повеќето народи. Како топол подарок за татко, мајка, пријател, љубовник во студената зима, овие ракавици можат да го загреат телото и душата. Совршен за активности на отворено, како што се џогирање, пешачење, возење велосипед, возење, риболов, кампување, пешачење, скијање, сноуборд, моторни санки и многу повеќе.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зимски Топли Ракавици Екран На Допир Задебелени Ракавици Со Патент Белезници За Еластичност Прилагодлива Водоотпорна Спортска
  • Новак

Зимски Топли Ракавици Екран На Допир Задебелени Ракавици Со Патент Белезници За Еластичност Прилагодлива Водоотпорна Спортска

DEN 223.84

Опис : Материјал Од Висока Класа : Изработен од задебелен материјал од руно, што може да обезбеди издржли

Кцмгмг Женски Ракавици Дебели Еднобојни Машки Ракавици Испраќање Пораки Кадифен Ракавици Екран На Допир Каки Слободна Големина
  • Новак

Кцмгмг Женски Ракавици Дебели Еднобојни Машки Ракавици Испраќање Пораки Кадифен Ракавици Екран На Допир Каки Слободна Големина

DEN 3.00

Големина : обем На Дланка Со Една Големина : 15см~20см / 5,91 "~7,87 " плетената манжетна може да се носи или преку

Мишуовоти зимски работни ракавици за мажи и жени топли ракавици отворени И Ракавици Со Целосен прст Жени Мода Еднобојни Церемонијални
  • Новак

Мишуовоти зимски работни ракавици за мажи и жени топли ракавици отворени И Ракавици Со Целосен прст Жени Мода Еднобојни Церемонијални

DEN 239.84

Жените Мода Еднобојна Краток Водат Церемонијални Танц Ракавици Функција : 100% сосема нов и висок квалите

Женски Рачно Изработени Ракавици Зимски Рачни Затоплувачи Стилски Ракавици Женски Ракавици Топли Плетени Везени Топли Плетени
  • Новак

Женски Рачно Изработени Ракавици Зимски Рачни Затоплувачи Стилски Ракавици Женски Ракавици Топли Плетени Везени Топли Плетени

DEN 0.33

Женски Рачно Изработени Ракавици Зимски Рачни Затоплувачи Стилски Ракавици Дамски Ракавици Топли Плет

Пар Скијачки Ракавици Нелизгачки Издржлив Прицврстувач Лента За Плетење Нишка Манжетна Исклучителен Вез Ветроупорен Чувајте
  • Новак

Пар Скијачки Ракавици Нелизгачки Издржлив Прицврстувач Лента За Плетење Нишка Манжетна Исклучителен Вез Ветроупорен Чувајте

DEN 3.33

Опис : Со дизајн на ремен за затворање на зглобот, овие ракавици може да се прилагодат за еластичност за �

Мека Мода Женски Ракавици Жени Мажи Топло Истегнување Плетени Ракавици Белезници Зима Чувајте Топло Спојување Печатење Плетење
  • Новак

Мека Мода Женски Ракавици Жени Мажи Топло Истегнување Плетени Ракавици Белезници Зима Чувајте Топло Спојување Печатење Плетење

DEN 1.67

Големина : Една Големина Ширина : 9см / 3,54 "Должина : 21см / 8,27" Жени Мажи Топло Истегнување Плетени Ракавици