Женски Зимски Дуксери Патент Руно Шерпа Наредени Топли Дуксери Јакна Долг Капут Црн ХХХХЛ

Женски Зимски Дуксери Патент Руно Шерпа Наредени Топли Дуксери Јакна Долг Капут Црн ХХХХЛ

DEN 2.67

Достапност

34 "Должина : 100см/39. За Врвови, Ве Молиме Обрнете Внимание на Бистата и Рамото.П3 : дали има лош мирис или ве чеша? А3 : не може да се најде лош мирис, а ние направивме мек и квалитетен материјал, нема да ве чеша, не грижете се.П2 : Дали ќе се намали или избледи? А2 : имавме направено тест и ветивме дека нема да се намали или избледи по миењето. Ние се обидуваме да им помогнеме на сите наши клиенти. Лесно спарете го со фармерки, шорцеви, хеланки, здолништа за секојдневен секојдневен изглед.П6 : кога вашата нарачка ќе биде испратена? А6 : вашите нарачки ќе бидат дадени за 1-2 работни дена откако ќе купите . САД големина : 14 Велика британија големина : 18 ЕУ големина : 44 Биста : 125см/49. : САД големина : 4 Велика британија големина : 8 ЕУ големина : 34 Биста : 100см/39. Испораката обично трае 4-15 работни дена.24 "Должина : 103см/40.П4 : дали е иста боја како на сликата? А4 : се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со нашиот пуловер, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ.15 "Должина : 106см/41. "Совети За Големина НА JWZUY" : Бидејќи Азиските големини се помали од американските големини. Женската Еднобојна Качулка со Долги Ракави е изработена со лесен и мек материјал што прави да се чувствувате добро за меката кожа. Ве молиме побарајте JWZUY+Жени+Блузи / Панталони Кликнете на името НА брендот JWZUY на насловот за да најдете повеќе изненадувања!Џвзуј Женски Зимски Дуксери Поштенски Руно Шерпа Наредени Топли Дуксери Јакна Долг Капут Црн ХХХХЛ "Совети За Големина" : Бидејќи Азиските големини се помали од американските големини.21 "Должина : 104см/40. Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. препорачуваме купување на поголема големина. ГОЛЕМИНА НА САД : 10 Велика британија големина : 14 ЕУ големина : 40 Биста : 115см/45.●Вовед Во брендот ● Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека JWZUY.П7 : Кога ќе пристигне вашата стока? А7 : стоката испорачана од продавачот обично пристигнува за 7-9 дена . "Испорака" : за да обезбедиме квалитет, ќе ја прегледаме секоја ставка пред пратката.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат