Женски Плус Големина Краток Ракав О-Вратот Цветни Печати Пуловер Маица

Женски Плус Големина Краток Ракав О-Вратот Цветни Печати Пуловер Маица

DEN 267.52

Достапност

Маичката на виикеи е изработена од висококвалитетна ткаенина, мека и дише, лесна и пријателска за кожата. Откако ќе го носите, ќе се чувствувате многу удобно, едноставно и модерно. Таа е погодна за различни прилики. Совршено е со вашите омилени фармерки, или со костум и ѓердан. Таа е погодна за секојдневниот живот, пролет или лето патување. Материјал : Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : XL. Одговара : Опуштено. Должина : Средна Должина. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : Секојдневен; Удобни, Женски Врвови Со Кратки Ракави Од Wiikei Женски Врвови Со Кратки Ракави Од Viikei.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат