Викенден Конец Брои Постелнина Египетски Памучни Чаршафи И Навлаки За Перници, 4-Парче Везен Длабок Џебен Лист Поставен според Впечатоците-Калифорнискиот Крал

Викенден Конец Брои Постелнина Египетски Памучни Чаршафи И Навлаки За Перници, 4-Парче Везен Длабок Џебен Лист Поставен според

DEN 1759.84

Достапност

Комплетот За Везени Постелнини Викенден вклучува свиленкаста мекост што ќе го трансформира вашиот кревет во кадифен одмор. Изработен од квалитетен, 100% Египетски Памук со кадифен број од 800 конци, ќе сакате да останете во кревет цел ден. Секој сет вклучува 1 рамен лист, 1 вграден лист и 2 навлаки за перници. Целосно еластизираниот вграден лист е конструиран со длабок џеб кој е дизајниран да одговара на преголеми душеци до 18 инчи. дебела. Овие чаршафи и навлаки за перници се достапни во низа цврсти бои со извезена облога на секое парче што може да се пофали со суптилен трепет од нивното сатенско ткаење и да ги направи опциите за украсување бесконечни. Спијте здраво ноќ по ноќ со овој прекрасен комплет што сигурно ќе го сакате. Трансформирајте го изгледот на вашиот простор со додавање соодветни навлаки за перници или комплет навлака за јорган, продадени одделно. Комплетот Вклучува : Еден (1) Рамен Лист, еден (1) Вграден Лист и, две (2) Навлаки за Перници (еден (1) Рамен Лист, еден (1) Вграден Лист и еден (1) Навлака за Перници За БЛИЗНАЦИ, БЛИЗНАЦИ XL големини). Материјал : 100% Египетски Памук. Број На Нишки : 800. Шема : Цврста со 2 извезени линии на рамен чаршаф и навлаки за перници. Квалитет : овој производ Е оеко-ТЕКС сертифициран за да обезбеди еколошки и безбедносни стандарди. ОЕКО-ТЕКС ткаенините и текстилот се ослободени од штетни хемикалии и супстанции. Грижа : Машина За Перење. Ве молиме следете ги упатствата на етикетата за нега со цел да се минимизираат брчките и/или намалувањето. Отстранете ја постелнината од машината за сушење веднаш, притиснете со топло железо доколку е потребно.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Т Алуминиумски Лим Дебелина Правоаголник Метална Плоча Покриена Со Заштитна Фолија, Рамна Обична Плоча Панел Алуминиумска Плоча
  • Новак

Т Алуминиумски Лим Дебелина Правоаголник Метална Плоча Покриена Со Заштитна Фолија, Рамна Обична Плоча Панел Алуминиумска Плоча

DEN 799.84

●Издржлив и Термички Обработлив Q алуминиумскиот лим е изработен од висококвалитетна алуминиумска лег

Големата Американска Продавница-Лист Поставен Длабоко, Серија Двојно Четкани Микрофибер-Лесна Нега, Бледнее, Се Намалува и Отпорни
  • Новак

Големата Американска Продавница-Лист Поставен Длабоко, Серија Двојно Четкани Микрофибер-Лесна Нега, Бледнее, Се Намалува и Отпорни

DEN 1.67

Зошто Да Не Одберете Нас?Во Големата Американска Продавница, ние се стремиме да создадеме производи кор

Вграден Број На Конец И Дише Се Вклопува До 18 Длабок Џеб, Египетски Памук Екстра Долг И Наоколу Еластични Навлаки За Душеци-Светло
  • Новак

Вграден Број На Конец И Дише Се Вклопува До 18 Длабок Џеб, Египетски Памук Екстра Долг И Наоколу Еластични Навлаки За Душеци-Светло

DEN 367.84

Совршен длабок џеб опремен лист со еластичен наоколу силно ќе го држи вашиот душек и ќе ве заштити од со�