Џуди Дами Нејасни Кадифен Бањарка Еднобојна Обична Облека За Спиење Со Качулка За Спиење Шерпа Наметки Со Долги Ракави Дома Виолетова 4XL

Џуди Дами Нејасни Кадифен Бањарка Еднобојна Обична Облека За Спиење Со Качулка За Спиење Шерпа Наметки Со Долги Ракави Дома

DEN 1.00

Достапност

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Жени Шерпа Руно Наметка Кадифен, Руно Појас Бањарка, Кадифен Зимски Робептер Тип : Цврста Боја : Црвена, Сива, Црна, Розова, Виолетова, Црвена Вино, Темносина, Розова Црвена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук 35% Полиестернеклин : Качулка Должина : Должина На Долги Ракави : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зимски Прилики : Секојдневна Облека, Домашна Облека, Ноќна Облека, Облека За Спиење, Бања, Тренерка, Одмор, Секојдневно Носење Карактеристики : 1. Екстра дебела значи дополнителна топлина. Доволно лесна за носење цел ден, совршена женска облека за студени Есенски Или Зимски ноќи.2. Бањарката е мека и мека, која може да се носи во текот на целиот ден; совршен за лежење, релаксација.3. Совршен за вашиот паметен телефон, мал мек и вашите очила за читање, заедно.4. Кадифен шерпа наметка е одличен подарок за мајката и вашите девојки, совршен за подарок За Денот На Вљубените, подарок за празници, Подарок За Денот На Мајката, подарок за Денот На Благодарноста, Божиќен подарок Содржина На Пакетот : 1 х Женска Наметка Од Руно(Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил : Женска Бањарка Со Качулка Од Руно, Наметка Од Руно За Дами, Женска Плишана Долга Зимска наметка. Материјал -65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Оваа Кадифна Пријатна Наметка со Ремен, Еднобојна Бањарка Со Долги Ракави, Кадифен Зимски Наметка со Качулка со Џебови. Повод-Облеката Од Руно Е Идеална Погодна За Лежење и Спиење, Забава Со Пижами, Ден На Девојчиња, Невестинска Облека за Спиење, Затворен Простор, Дневна Соба, Спална Соба, Хотел, Одмор, Патување и Дневна Облека за Спиење. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини На Сликата При Купување.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бимба Темно Темносина Флорална Фламинго, Лисја И Вода Крин Долги Облеки За Жени Печатени Невестата Добивање Подготвени Деверуша
  • Новак

Бимба Темно Темносина Флорална Фламинго, Лисја И Вода Крин Долги Облеки За Жени Печатени Невестата Добивање Подготвени Деверуша

DEN 1.33

Дизајнерите и занаетчиите во Бимба придонесоа за создавање широк спектар на исклучително прекрасни пе�

Баккунре Пижами За Жени Комплет Машка Боја Бањарка Наметка Со Ракави Цврсти Пижами Домашна Облека Кратки Долги Свилени Пижами
  • Новак

Баккунре Пижами За Жени Комплет Машка Боја Бањарка Наметка Со Ракави Цврсти Пижами Домашна Облека Кратки Долги Свилени Пижами

DEN 463.84

Повластената цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритетдраг Клиент : за да избегнете избо�