Божиќни Селски Куќи Поставени Украси-ПРЕДВОДЕНИ Светла Божиќна Колекција Фигурини Згради Десктоп Орнаменти За Божиќни Украси Пејзаж Декор Снежно Село Прикажува

Божиќни Селски Куќи Поставени Украси-ПРЕДВОДЕНИ Светла Божиќна Колекција Фигурини Згради Десктоп Орнаменти За Божиќни Украси

DEN 799.84

Достапност

Опис : . Божиќни Селски Куќи Поставени Украси-ПРЕДВОДЕНИ Светла Божиќна Колекција Фигурини Згради Десктоп Орнаменти За Божиќни Украси Пејзаж Декор Снежно Село Прикажува. Карактеристики : . Создадете своја зимска земја на чудата на вашата маса со оваа одлична сцена за осветлување на мини село со висок КВАЛИТЕТ-Изработена од материјали од смола, овој прекрасен комплет Од Црковно село ќе го украси вашиот дом за сезоната што доаѓа! Започнете нова традиција и соберете го целиот статус.ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - овој прекрасен Сет На Света Семејна Црква ќе направи внимателен подарок за членот на вашето семејство или пријател. Прецизно изработен, ќе направи одличен додаток на Вашата Оригинална колекција На Снежно Село. Спецификација : . Име : Божиќен украс за работна површина тип : празнична декорацијаматеријал : Ресинизирај / тежина.T1 : 3.5*7*10cm/98g T2 : 22.5*13.5*16cm/848g T3 : 15*6.5*8cm/461g T4 : 5.5*5.5*10cm/112g T5 : 4.5*13*10cm/141g T6 : 11*4.8*4.5 cm/186g T7 : 5.3*4*10cm/105g T8 : 10*4.5*12cm/194g Осветлете Ги Селските Куќи : Нашиот дисплеј за божиќни градски сцени доаѓа со LED светла НА батерии, кои се многу лесни за ракување; само притиснете го копчето за вклучување за да ја осветлите вашата куќа, топлото осветлување ќе додаде допир на боја На Вашиот Божиќ, подобрувајќи уште попразнична атмосфера. Силни Материјали : овие украси со Божиќна тема се направени од СМОЛА ОД СТОМАЧНИ мускули и електронски компоненти, тие се силни, сигурни, мала тежина, лесни за прикажување, брзи во боја, не се лесни за кршење и ќе ви служат долго време. Украси за божиќни Селски Куќи : овие украси За божиќни селски куќи ќе додадат На божиќната атмосфера и ќе донесат радост за вас и вашите гости оваа празнична сезона, правејќи ги вашите партнери и гости да се чувствуваат топло и заедно. Широка Примена : овие комплети За Божиќни куќи СО ПРЕДВОДЕНИ светла се многу погодни за вашиот дом, маса, камин, прозорец, полица за книги или како центар на трпезариската маса за да додадете празнична атмосфера, исто така е убав подарок да ги испратите членовите на вашето семејство, пријатели, деца На божиќна забава. ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - овој прекрасен Сет На Света Семејна Црква ќе направи внимателен подарок за членот на вашето семејство или пријател. Прецизно изработен, ќе направи одличен додаток на Вашата Оригинална колекција На Снежно Село.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фрогиран Комплет Минијатури Од Печурки Нежен Полиран Шуплив Симпатичен Ѓердан Од Нараквица Приврзоци Од Печурки Декор На Работната
  • Новак

Фрогиран Комплет Минијатури Од Печурки Нежен Полиран Шуплив Симпатичен Ѓердан Од Нараквица Приврзоци Од Печурки Декор На Работната

DEN 0.67

Опис : можете да направите нараквица, ѓердан, ОБЕТКИ САМОСТОЈНИ креации како што сакате со минијатурата

Симулација На Анкиши Симулација На Морски Животински Модел Симулација На Играчки Морски Животни Океански Морски Животни Фигури
  • Новак

Симулација На Анкиши Симулација На Морски Животински Модел Симулација На Играчки Морски Животни Океански Морски Животни Фигури

DEN 0.33

Параметри на производот Име на производ : Морски Животински Модел индивидуална тежина на производот : о�

Елени Фигурини Нордиски Златни Елени Фигурини За Внатрешни Работи Луксузен Домашен Декор Смола Животинска Статуа Ирваси Скулптура
  • Новак

Елени Фигурини Нордиски Златни Елени Фигурини За Внатрешни Работи Луксузен Домашен Декор Смола Животинска Статуа Ирваси Скулптура

DEN 3509.12

1.Функција : домашна декорација, давање подароци2.Применливи сценарија : дневна соба,спална соба, канцела

Патка Статуа Слика Животински Фигурини Градина Скулптура Фигурина Декорација Модел Колекционерски Предмети Мали Самовили Животни
  • Новак

Патка Статуа Слика Животински Фигурини Градина Скулптура Фигурина Декорација Модел Колекционерски Предмети Мали Самовили Животни

DEN 371.04

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

Дедо Мраз Фигурина Статуи Иновативни Божиќ Десктоп Орнаменти Дедо Мраз Фигурина Статуи Пријатно Иновативни Божиќ Десктоп Орнаменти
  • Новак

Дедо Мраз Фигурина Статуи Иновативни Божиќ Десктоп Орнаменти Дедо Мраз Фигурина Статуи Пријатно Иновативни Божиќ Десктоп Орнаменти

DEN 101.44

Карактеристики : 1 Изработена од висококвалитетна ткаенина + пластика, текстурата е издржлива и удобна, �