Луксплум Женски Кошули Блуза Со Долги Ракави Врвови На Вратот Елегантна Туника Кошула Работа Светло Сина

Луксплум Женски Кошули Блуза Со Долги Ракави Врвови На Вратот Елегантна Туника Кошула Работа Светло Сина

DEN 2.67

Достапност

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Летни Врвови, Жени Со Копчиња Надолу Блуза Жени Со Еднобојни Кошули Тип На Шема : Еднобојна, Чипка Зашиена, Капчиња Боја : Бела, Кајсија, Розова, Светло Зелена, Светло Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Должина На Лапел : Колк Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. 2. Дизајн : Секојдневна и Елегантна Блуза. Основниот Дизајн на Ревер и Копче Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата.3. Карактеристика : женските секојдневни врвови блузи доаѓаат со дизајн зашиен од тантела, долги ракави и затворање на предните копчиња, носат летни кошули и го покажуваат вашиот шармантен изглед4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Летна Блуза (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Со Долги Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Секојдневни, Работа, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Облечени Врвови за Жени. Материјал-100% Полиестер. Секси Женските Кошули и Блузи Прават Да Изгледате Уникатно и Шармантно во Толпата. Дизајн-Женски Блузи Елегантна Секојдневна Лабава Туника, Блуза Со Маица Со Јака, Широки Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Повод - Ова Лето Блузи Е Погодна За Работа Носат, Канцеларија, Бизнис, Одмор, Одмор, Плажа, Партии, Вечер, Датум Ноќ и Излегување. Натпревар - Оваа Блуза Е Доволно Лесна и Доволно Убава за Носење Со Симпатичен Ѓердан со Панталони или Здолниште Во Летните Месеци. Тоа Може Да Биде Облечен Или Носи Повеќе Случајно.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Моден Патент Предни Врвови Со Кратки Ракави Шарени Печати V Вратот Туника Блуза Обични Лабави Маици Трендовски Графички
  • Новак

Женски Моден Патент Предни Врвови Со Кратки Ракави Шарени Печати V Вратот Туника Блуза Обични Лабави Маици Трендовски Графички

DEN 244.64

Здраво Пријатели, ви Благодариме за Посетата НА JGGSPWM Ви Посакувам Пријатно Шопинг Патување.JGGSPWM Е Профес

Летна Блуза Денот На Вљубените Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава
  • Новак

Летна Блуза Денот На Вљубените Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава

DEN 184.16

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 17.5 см / 6.89" Рамо : 44см / 17.32" Должина : 63см