Биби Или Утешител Сет Дојдете Везени Постелнина

Биби Или Утешител Сет Дојдете Везени Постелнина

DEN 431.84

Достапност

Биби 5 или 9 Парче Утешител Сет Дојдете Везени Постелнина Даде вашата спална соба чист, нов изглед со уникатен стил На кики утешител во собата Од Шик Дома. Овој утешител има извезен дизајн на пејсли и свиток. Вклучени се две координирани шамови за перници и две украсни перници. 5 Парче Крал Утешител Сет : 1 Утешител : 104х96 инчи2 Шами : 20х36+2 инчи1 Декоративна Перница : 18х18 инчи1 Декоративна Перница : 12х18 инчи5 Парче Кралица Утешител Сет : 1 Утешител : 92х96 инчи2 Шами : 20х26+2 инчи1 Декоративна Перница : 18х18 инчи1 Декоративна Перница : 18х18 инчи1 Декоративна Перница : 12х18 Инчи9 парче крал утешител сет : 1 утешител : 104х96 инчи2 шами : 20х36+2 Инчи1 декоративна перница : 18х18 инчи1 декоративна перница : 12х18 Инчи1 Рамен Лист : 108х102 инчи1 вграден лист : 78х80+12 Длабоки џебни инчи2 кутии за перници : 20х40 Инчи9 Парче Кралица Утешител Сет : 1 утешител : 92х96 инчи2 шами : 20х26+2 инчи1 Декоративна перница : 18х18 Инчи1 Декоративна перница : 12х18 Инчи1 Рамен Лист : 90х102 инчи1 вграден лист : 60х80+12 длабоки џебни инчи2 кутии за Перници : 20х30 инчи• Материјали : Луксузно четкана Ткаенина Од Микрофибер, хипоалергична синтетичка надолна Алтернативна Ткаенина за полнење и дизајн : • свиленкаста мека четкана микрофибер памучна-чувствувам материјал • везени пејсли И Свитоци со плисирани детали карактеристики : • Луксузно Меко Чувство За Одличен Ноќен Сон со помалку фрлање и вртење • хипоалергичното алтернативно полнење надолу е совршено за оние кои се алергични на Традиционални Надолни Материјали • изграден да трае со врвни ткаенини и Стручни Шевови Грижа Инструкции Сува Чиста Склопот. Машина за перење, користете машина за предно натоварување (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење, користете ладна вода на нежен циклус, исушете го ниско * Додадете 2 тениски топчиња во машината за сушење за да го забрзате сушењето и да додадете меки дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. ЛУКСУЗЕН СУПЕР МЕК КАДИФЕН МИКРОФИБЕР-утешителот е направен со врвен квалитет на памук-почувствувајте го четканиот микрофибер за неверојатен ноќен сон. НАДОЛУ АЛТЕРНАТИВНО ХИПОАЛЕРГИЧНО ПОЛНЕЊЕ-Овој Шик домашен утешител е полнет со хипоалергично синтетичко полнење, идеално за оние со алергии. СТИЛ и УДОБНОСТ - нашиот моден утешител поставува стил и функција на мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобна постелнина. Везени ДИЗАЈН - Извезени paisley и скролувајте модели со плисирани детали - дизајн координирани перница измами вклучени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ступел Индустрии Неутрални Тонови Виножито Графичка Уметност Сива Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност, Дизајн На Елизабет Мешли
  • Новак

Ступел Индустрии Неутрални Тонови Виножито Графичка Уметност Сива Рамка Уметност Печатење Ѕид Уметност, Дизајн На Елизабет Мешли

DEN 3461.76

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцела