Женски Гроздобер Полка Точка Миди Фустан 1950 Цветни Ретро Рокабили Коктел Партија Замав Чај Фустан Со Долги Ракави Внек

Женски Гроздобер Полка Точка Миди Фустан 1950 Цветни Ретро Рокабили Коктел Партија Замав Чај Фустан Со Долги Ракави Внек

DEN 1.00

Достапност

+Совети : Табелата Со Генерички Големини не е нашата големина. Ве молиме Внимателно Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини На Втората Слика Пред Да Ја Купите. Опис : . Пол : Жени, Жени, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Гроздобер Замав Фустан, Ретро Цветни Партиски Миди Фустан Од 1950-тите, Секојдневен Цветен Фустан Со Туника со Долги Ракави. Тип На Шема : Цветен Принт,Печатење Со Точки,Тенок Фит. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : Пролет, Зима,Aut, Fall. Деколте : V Вратот. Материјал : 5% Спандекс 95% Полиестер. Боја : Остава Бела, Портокалова, Светло Зелена, Црни Рози, Виолетова, Кашу Цвеќиња, Темносина,Вино Црвена, Сина, Црно Вино Црвена, Црна, Точка Црна, Остава Црна, Темно Сина(Опционално). Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Должина На Облека : Миди. Прилики : Секојдневен, Плажа, Одмор,Коктел,Забава,Вечер,Деверуша,Топка,Наметка, итн. Карактеристики : . 1. Мек и дише материјал. 2. Уникатниот дизајн го прави овој фустан повеќе мода и убавина . Забелешки : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. 2. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите. 3. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Вклучен Пакет : . 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени) ● Мека лесната и дишечка ткаенина ве тера да се движите послободно без затнат. ●Моден Стил_женски моден ноќен клуб фустан за забави, секојдневен ретро туника фустан,цветен миди фустан со цветен принт,печатење со точки,тенок Фит, долг ракав, усогласен со секси v вратот, секојдневна верзија, обликувајте ја вашата body.It може да се носи во секое време и е лесен за носење и полетување. ●Повод}женски цветен замав миди фустан, секојдневен фустан со туника за забава е погоден за секојдневно носење и активности на отворено,како што се homewear,party,beach,dating,cocktail,work,traveling,shopping,loungewear,evening,bridesmaid,ball,gown,wedding,etc. Известување дека Нашата Табела Со Големини не Е Генеричка големина. Ве молиме Внимателно Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини На Втората Слика Пред Да Ја Купите.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мрат Миди Фустани За Жени Тесни Шарени Ленен Фустан Тул Топка Наметка За Жени Возбуда Чаден Долг Ракав Висок Сплит Вратоврска
  • Новак

Мрат Миди Фустани За Жени Тесни Шарени Ленен Фустан Тул Топка Наметка За Жени Возбуда Чаден Долг Ракав Висок Сплит Вратоврска

DEN 287.84

Цветни печатени полу формални возбуда долг фустан со еластична половината, и тоа може вашите облини сов

Вечерни Фустани Клиренс Висок Струк Завиткан Гроздобер Фустан Со Долги Ракави Долги Венчаници Фустани За Гости Жени Миди Џемпер
  • Новак

Вечерни Фустани Клиренс Висок Струк Завиткан Гроздобер Фустан Со Долги Ракави Долги Венчаници Фустани За Гости Жени Миди Џемпер

DEN 0.67

Исто така, разни дами се облекуваат во стилот на Должина Како Кратки Фустани, Долги Фустани, Редовни Фус�

Фронтвок Жените Бохо Цветни Печати Секојдневен Фустан Лето Секси Копче V Вратот Фустан Краток Ракав А-Линија Плажа Миди Фустани
  • Новак

Фронтвок Жените Бохо Цветни Печати Секојдневен Фустан Лето Секси Копче V Вратот Фустан Краток Ракав А-Линија Плажа Миди Фустани

DEN 1.00

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Краток Ракав Долг Фустан Тип На Шема : Леопард, Елас�