Фајсире Женски Краток Ракав Круг Вратот Блуза Обичните Ѕвезди Печатење Врвови Зелена 2xl

Фајсире Женски Краток Ракав Круг Вратот Блуза Обичните Ѕвезди Печатење Врвови Зелена 2xl

DEN 0.67

Достапност

Оваа ставка е изработена од мека Полиестерска Ткаенина .тоа е совршен женски врв за спарување со фармерки, шорцеви или здолништа. 100% Сосема Нов И Квалитетен!. Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL. Карактеристики : Плус Големина, Ѕвезди Печатени,Круг Вратот, Краток Ракав. Боја : Црна,Црвена,Зелена,Бела, Сина. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип : Маица,Маица,Блузи, Блуза. Прилики : Секојдневно, Секојдневно Носење, Активност на Отворено, Состаноци, Забави, Работа, Училиште, Патување, Одмор, Основни итн. Материјал : Полиестер. Пакетот вклучува : 1 x Women ' S Врвот. Големина шема . Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Рамо : (20.1") -Биста : (36.2") -Должина : (25,6"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - Рамо : (20.9") -Биста : (37.8") -Должина : (26"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Рамо : (21.7") -Биста : (39.4") -Должина : (26,4"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Рамо : (22.4") -Биста : (40.9") -Должина : (26,8"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Рамо : (23.2") -Биста : (42.5") -Должина : (27.2"). Големина на ознака 3 XL : Големина НА САД : (14) - - - - - Рамо : (24") -Биста : (44.1") -Должина : (27,6"). Забелешка : . 1. Ве молиме дозволете 2-3 см разлика поради рачно мерење. Ве молиме проверете ја големината на табелата детали пред наддавање, благодарам. 2. Покрај различни компјутери се прикаже бои поинаку, бојата на вистински објект може да се разликуваат малку од подолу слики, ви благодариме за вашето разбирање. (1 инч = 2,54 см) Карактеристики : Плус Големина,Печатени Ѕвезди,Тркалезен Врат, Краток Ракав. Сезона : Лето. Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип : Маица,Маица,Блузи, Блуза. Совети за носење : Модерен И Стилски Дизајн Е Совршен За Да Одговара со Вашите Омилени Хеланки, Шорцеви, Панталони, Здолништа и сл. Уживајте Во Меките Врвови за Облекување На Допир. Погоден за Различни Прилики : Секојдневно, Секојдневно Носење, Активност на Отворено, Состаноци, Забави, Работа, Училиште, Патување, Одмор, Основни итн. Гардероба што мора да ја имате, овие врвови имаат удобен материјал и лабав дизајн за лесно секојдневно носење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зандо Сатенски Пижами Женски Шорцеви Секси Долна Облека Плус Големина Свила Ками И Шорцеви Пижами Сет Жени Облека За Спиење
  • Новак

Зандо Сатенски Пижами Женски Шорцеви Секси Долна Облека Плус Големина Свила Ками И Шорцеви Пижами Сет Жени Облека За Спиење

DEN 239.84

95% Полиестер, 10% Затворање На Меѓуножјето Со Еластан И ПРИЛАГОДЛИВИ ГОЛЕМИНИ НА РемениС, М, Л Меко за допи

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 335.84

Дали сакате убавина на пета со удобност на стан? Запознајте ја Белинда од Бринли Ко Овој зашилен стан на

адвиикд Пижами Кратка Кратка Долна Облека Женска Ноќна Облека Пижами Лабав Костум Долна Облека Возбуда Долна Облека За Жени
  • Новак

адвиикд Пижами Кратка Кратка Долна Облека Женска Ноќна Облека Пижами Лабав Костум Долна Облека Возбуда Долна Облека За Жени

DEN 239.84

​Кратка Кратка Долна Облека Женска Ноќна Облека Пижама Лабава Секси Костум Долна Облека Возбуда Задни�

Фиока За Складирање Метал Тркалезна Фиока Од Нерѓосувачки Челик Закуска Организатор За Складирање Овошје Чинии За Вечера Во
  • Новак

Фиока За Складирање Метал Тркалезна Фиока Од Нерѓосувачки Челик Закуска Организатор За Складирање Овошје Чинии За Вечера Во

DEN 1.00

Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Златна, Сребрена Карактеристика : Еколошки, Безбеден Стил : Модерен