Колиша Женски Тренерки Еластичен Половината Џогер Поставува Екипажот Вратот Дуксери Удобен Фитнес Еднобоен Дуксер И Панталони За Пот Кафе 2XL

Колиша Женски Тренерки Еластичен Половината Џогер Поставува Екипажот Вратот Дуксери Удобен Фитнес Еднобоен Дуксер И Панталони

DEN 799.84

Достапност

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Костими За Пот, Женски Џогер Сет, Тренерки, Дводелна Облека Тип На Шема : Еднобојна, Врат На Екипажот, Кратки Панталони Боја : Црна, Сина, Зелена, Сива, Кајсија, Кафе, Морнарица Сина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер 35% Памучна Линија : Еластична Должина На Половината : Долга Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Јога, Теретана, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Пливање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Пролетни Есенски Тимови се Направени од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Гардероба Главна Тренерка.2. Дизајн : Секојдневен И Лабав Салон. Еластичниот Струк И Дизајнот Со Цврста Боја Прават Да Изгледате Опуштено и Посебно во Толпата.3. Карактеристика : Женски Комплет За Џогер Со Опуштено Вклопување, Комплет Тренерки Со Долги Ракави, Комплет За Дуксери Со Висок Струк Со Врвки За Дами, Меки и Удобни.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Трчање, Џогирање, Работа.5. Совршено За Да Се Совпадне Со Патики, Спортски Чевли, Сандали Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Дуксери1 х Кратка Панталона (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Две Парчиња Облека, Костим За Дуксери Со Долги Ракави, Сет За Спортски Џогер За Пролет Fall. Материјал-65% Полиестер 35% Памук. Ткаенината Е Пријателска За Кожата и Еластична, Удобна за Вашата Кожа Во Пролетна Зима. Дизајн - Овој Есенски Комплети За Тренерки Вклучува Дуксери Со Долги Ракави и Панталони Со Висок Струк Со Џебови, Врвен Дизајн Со Цврста Боја, Панталони Со Лабаво Вклопување, Нога Со Зрак, Останува Ладно И Свежо. Повод-Женските Дводелни Костуми За Џогирање Се Совршени За Секојдневно Носење, Спорт, На Отворено, Јога, Вежбање, Внатрешни Или Надворешни Спортови Се Релаксираат и Секојдневни. Мерење-Ве Молиме Трпеливо Прочитајте Ја Табелата Со Големини За Да Ја Пронајдете Совршената Соодветна Тренерка Пред Да Нарачате.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Girlsфомиус Бебе Девојчиња Ноќта На Вештерките Облека За Денот На Благодарноста Тиква Печатење Ромпер+Лак Туту Фустан+Лак Лента
  • Новак

Girlsфомиус Бебе Девојчиња Ноќта На Вештерките Облека За Денот На Благодарноста Тиква Печатење Ромпер+Лак Туту Фустан+Лак Лента

DEN 237.76

Овој триделен детски ромпер за Ноќта на Вештерките со цртан филм шема од тиква е специјално дизајниран �

Расчистување на жените Слоевито Ниво Проѕирна Лента За Печатење Продолжувач Половина Лизгање Плус Големина Здолниште Бело 6
  • Новак

Расчистување на жените Слоевито Ниво Проѕирна Лента За Печатење Продолжувач Половина Лизгање Плус Големина Здолниште Бело 6

DEN 226.72

ГРЕШКА : #ВРЕДНОСТ! €Ткаенина}Ткаенината Е Многу Мека, Еластична И Лесна, Супер Удобна Против Вашата Кож�

Лејсихоп Деца Танцување Лесни Ниски Врвни Навивачки Чевли Женски Теретана Атлетски Патики Со Врвки Удобност Со Тркалезни Прсти
  • Новак

Лејсихоп Деца Танцување Лесни Ниски Врвни Навивачки Чевли Женски Теретана Атлетски Патики Со Врвки Удобност Со Тркалезни Прсти

DEN 3.00

Опис : Пол : Девојки, Момчиња, Деца, Жени, Мажи, Возрасни Стил : Навивачки Танцови Чевли, Чевли За Обука, Пат