Ентинеа Јуниорс Универзитетска Јакна Лесна Ветробранска Истегнување На Отворено Целосна Патент Бомбер Јакна Црна XL

Ентинеа Јуниорс Универзитетска Јакна Лесна Ветробранска Истегнување На Отворено Целосна Патент Бомбер Јакна Црна XL

DEN 2.33

Достапност

Ентинеа Јуниорс Универзитетска Јакна Лесна Ветробранска Истегнување Атлетска Отворена Целосна Патент Бомбер Јакна Црна XLSeason : Fall. Што добивате : 1 Х Капут. Пол : Жени. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!. Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Долг Ракав. Деколте : Ревер. Должина : Долго. Тип на шема : табела Со Цврста Големина : . Големина : S Рамо : 42cm/16.54" Биста : 104cm/40.94" Должина : 80cm/31.50" Ракав : 63cm/24.80"Големина : M Рамо : 43.5 cm/17.13" Биста : 110cm/43.31" Должина : 83cm/32.68" ракав : 64cm/25.20"Големина : L рамо : 45см/17,72" биста : 116см/45,67" должина : 86см/33,86" ракав : 65см/25,59"големина : xl Рамо : 47,5 см/18,70" биста : 122см/48,03" должина : 88см/34,65" ракав : 66см/25,98"големина : Xxl рамо : 49см/19.29" биста : 128см/50.39" должина : 90см/35.43" ракав : 67см/26.38" материјал : Ткаенината Нема Истегнување, но е лесна и дише. Оние кои сакаат лабаво вклопување можат да нарачаат поголема големина. Карактеристика : Проѕирна мрежа, Долг ракав, бејзбол јака, патент нагоре, видете, бомбер јакна. Натпревар : Одговараат за сите сезони. Кратката јакна е совршена за усогласување со ками, тенкови, блуза, фармерки. Совршен за одмор, патување, излегување, на отворено, одмор, запознавање, носење на плажа, забава. Ве молиме погледнете го водичот за големина на Мерењето На Производот што го даваме на нашите фотографии.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Џејкозин Загреан Елек Унисе Загреана Облека Лесна УСБ Загреана Јакна Нивоа На Греење Зони За Греење Прилагодлива Големина Одговара
  • Новак

Џејкозин Загреан Елек Унисе Загреана Облека Лесна УСБ Загреана Јакна Нивоа На Греење Зони За Греење Прилагодлива Големина Одговара

DEN 3.33

Пакетот вклучува : 1 Компјутер Елек Материјал : Полиестер Дебелина : Стандард Ве молиме проверете ја табе

Есенски кардигани За Жени Кардигани За Прашина За Жени Отворени Предни Кардигани Меки Обвиткани Плетени Џемпери Врвови На Палтото
  • Новак

Есенски кардигани За Жени Кардигани За Прашина За Жени Отворени Предни Кардигани Меки Обвиткани Плетени Џемпери Врвови На Палтото

DEN 399.84

А2 : се трудиме најдобро да направиме боја е иста со нашите кошули, но ве молиме знајте дека бојата може д�

Фввитлих Долг Волнен Капут Жени Жени Зимски Палта Со Удобност На Ременот Топла Надворешна Облека Отворена Предна Долга Кардиганска
  • Новак

Фввитлих Долг Волнен Капут Жени Жени Зимски Палта Со Удобност На Ременот Топла Надворешна Облека Отворена Предна Долга Кардиганска

DEN 1.33

Дами надолу Палта Жени Зимски Еднобојни Јакна Без Ракави Елек Долга Качулка Топла Јакна 3x Женски Зимски

Парка Јакна Жени Жени Дами Топла Јакна Зимски Цврст Капут Со Качулка Јака Од Јагнешко Месо Надворешна Облека Кампери Де Муер
  • Новак

Парка Јакна Жени Жени Дами Топла Јакна Зимски Цврст Капут Со Качулка Јака Од Јагнешко Месо Надворешна Облека Кампери Де Муер

DEN 1039.84

долги палта за жени вештачко крзно парк јакна женски капут за жени женски палто крзно јакна абригос де м

Кожени Јакни За Жени Јердар Женски Фау Кожа Мото Моторџиска Кратка Палто Јакна, Плус Големина Кратка Лесна Мотоцикл Моторџиска
  • Новак

Кожени Јакни За Жени Јердар Женски Фау Кожа Мото Моторџиска Кратка Палто Јакна, Плус Големина Кратка Лесна Мотоцикл Моторџиска

DEN 908.64

Сезона : Винтергендер : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цв�