Апакова Деца Девојки Момчиња Лесни Брзи Суви Сандали Спортови На Отворено Атлетски Чевли За Вода

Апакова Деца Девојки Момчиња Лесни Брзи Суви Сандали Спортови На Отворено Атлетски Чевли За Вода

DEN 319.84

Достапност

Оваа атлетска сандала со прилагодлив удобен ремен за кука и јамка,лесна за носење и полетување на вашите деца.Овие детски летни сандали имаат многу бои за избор ,убава боја мала тежина со висок квалитет, тоа е најдобриот летен придружник за играње за деца. Истегнете ткаенина, Дише и брзо суви горни делови, облога од хидрофобна ткаенина, дозволувајќи им на малите стапала на вашите деца за целодневна удобност. Атлетската сандала со затворени прсти им нуди на децата најдобра заштита, совршена за плажа, базен или какви било летни спортови. Прилагодливо затворање со кука и јамка за супериорно вклопување и прилагодливост. Флексибилен лесен надворешен ѓон со висока влечење. Унисекс чевли за деца, Совршени За јога, трчање, спорт на плажа, пливање и други внатрешни и надворешни, рекреативни и спортски активности.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Аукфа дрво легло со трупец, мебел со дневна спална соба со големина, одлично за детска соба, соба за гости, не е потребна пролет,
  • Новак

Аукфа дрво легло со трупец, мебел со дневна спална соба со големина, одлично за детска соба, соба за гости, не е потребна пролет,

DEN 6464.00

Дали наоѓате кревет или софа за спиење или да се одморите во вашето слободно време? Нашата рамка со двој�

Диносаурус чудовиште спортски автомобил бајки и фантазии графичка уметност нерамената уметничка печатена wallидна уметност
  • Новак

Диносаурус чудовиште спортски автомобил бајки и фантазии графичка уметност нерамената уметничка печатена wallидна уметност

DEN 191.84

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа