Утоимкио Магија Троседот Покритие Троседот Покритие Троседот Перница Троседот Крпа Покривка Крпа

Утоимкио Магија Троседот Покритие Троседот Покритие Троседот Перница Троседот Крпа Покривка Крпа

DEN 927.68

Достапност

Магијата Троседот Покритие троседот покритие троседот перница троседот крпа покритие Крпа никогаш не грижете се за гребнатини, истури, или дамки повторно! Не само што е функционално да го заштитите вашиот мебел од абење, туку и овие неверојатни навлаки ќе го трансформираат стариот, истрошен кауч во зачудувачки централен дел од вашата соба! Овој Магичен Капак На Софата е еластичен и издржлив, обезбедувајќи и одлична функција и удобност : ЗАШТИТНИК НА СОФАТА : т неговиот капак на каучот го штити вашиот мебел од дувент, дамки, абење и кинење додека нуди свеж изглед. Отпорни НА ЛИЗГАЊЕ : високите еластични капаци на софата за софата се флексибилни, меки и отпорни на лизгање за долгорочна удобност. ИЗДРЖЛИВ и ДОСТАПЕН : овој капак на каучот нуди комбинација од врвни материјали и најнов дизајн без да се жртвува удобноста и издржливоста. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА : Изработена од висококвалитетна ткаенина, вклучувајќи 85% Полиестер и 15% Спандекс Жакард Ткаенина со мали проверки.Производите вклучуваат : 1x софа покритие, Магија Троседот Покритие Софа Покрие Троседот Перница Троседот Крпа Покрие Крпа. 100% Сосема Нов И Квалитетен!. Висок Квалитет : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив!. Најдобра декорација : ја купувате назад, за да можете да ги декорирате сите делови од вашиот дом, а исто така можете да ја усогласите со секакви работи дома. Може да се користи и како празнична декорација, клучот е да го направите вашиот дом помодерен и да го направите вашиот живот посреќен!. ДОБРА УСЛУГА : ние се осигураме дека секоја ставка е со висок квалитет.Ако има какви било прашања, ве молиме слободно кажете ни, ќе го добиете нашиот одговор во рок од 24 часа.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лапалифе Смачкана Кадифена Пресечна Покривка За Софа, Капак За Кауч Против Лизгање За Пресечен Тросед Л Облик Пресечни Капаци
  • Новак

Лапалифе Смачкана Кадифена Пресечна Покривка За Софа, Капак За Кауч Против Лизгање За Пресечен Тросед Л Облик Пресечни Капаци

DEN 687.84

Рашири Кадифена Перница Покритие Троседот Заштитник Цврста Троседот Лизгање Софа Седиште Покрие Мека �

Божиќ Троседот Покритие Божиќ Тема Печатење Троседот Slipcover Водат Одделни Перница Кауч Мебел Заштитник За Кучиња, Деца, Деца,
  • Новак

Божиќ Троседот Покритие Божиќ Тема Печатење Троседот Slipcover Водат Одделни Перница Кауч Мебел Заштитник За Кучиња, Деца, Деца,

DEN 543.84

Супер Рашири Стол Троседот Slipcover Spandex Нелизгачки Мек Кауч Троседот Покритие, Перат Мебел Заштитник Со Н�

Троседот Во Трговскиот Центар киана Покријте Го Со Лисја Шема На Софа Еластична Анти-лизгачка Лесна За Фина Изработка Шема На
  • Новак

Троседот Во Трговскиот Центар киана Покријте Го Со Лисја Шема На Софа Еластична Анти-лизгачка Лесна За Фина Изработка Шема На

DEN 383.68

Опис : нашата покривка за софа, совршен додаток на домашниот декор! Направен со висококвалитетни матери�

Ќебе Фрли Софа Покритие Реверзибилна Мултифункционален Боемски, Ретро Жакард Ресел Памук Ткаени Кауч Пешкир Фотелја Декоративни
  • Новак

Ќебе Фрли Софа Покритие Реверзибилна Мултифункционален Боемски, Ретро Жакард Ресел Памук Ткаени Кауч Пешкир Фотелја Декоративни

DEN 3.33

●Лесен За Употреба Нашите премиум капаци за каучи се лесни за инсталирање како екстра големо ќебе за фр