Јас Сум Од Ангола Арт Деко Мода Срце Глувчето Гумени Мат Игра Канцеларија

Јас Сум Од Ангола Арт Деко Мода Срце Глувчето Гумени Мат Игра Канцеларија

DEN 111.84

Достапност

Големина : (22см х 20см х 0,4 см )Класификација : функција На глувчето : оваа ХХЛ продолжена подлога за глувчето е доволно голема за да одговара на глувчето, тастатурата и другите предмети на бирото.Исто така може да се користи како биро мат за стилски декорација.Дизајн со зашиени edges.It ќе биде најдобриот избор на подарок за вашите пријатели и семејства да уживаат во непречено искуство во користењето на глувчето и работата.Материјал : Гумена подлога Против лизгање за одржување на подлогата на глувчето да остане на место додека сте во количина на пакување : 1 x подлога за глувчето овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Јас Сум Од Ангола Арт Деко Мода Срце Глувчето Гума Мат Игра Канцеларија.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Колекцијата За Декорација На Домот Ступел Калифорнија Греј Гингам И Цветно Срце И Текстуризирана Уметност Во Рамка На Домот
  • Новак

Колекцијата За Декорација На Домот Ступел Калифорнија Греј Гингам И Цветно Срце И Текстуризирана Уметност Во Рамка На Домот

DEN 583.84

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На �