Симплмасигени Женски Долги Панталони Панталони Клиренс Плус Големина Женски Лежерен Широк Џебен Комбинезон Моден Костим За Играње Панталони Комбинезони Памук И ?

Симплмасигени Женски Долги Панталони Панталони Клиренс Плус Големина Женски Лежерен Широк Џебен Комбинезон Моден Костим За Играње

DEN 273.44

Достапност

Женски Секојдневен Лабав Џебен Џебен Комбинезон Модни Панталони Комбинезони Памук и Ленен Комбинезон Карактеристики : лесен,ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни.Обичните лабави кратки ромпери имаат ремен, без ракави, тркачки грб,еластична собрана половина ,кратки панталони два странични џебови, дизајн на широки нозе . Лабава кратка комбинезонска играчка со џебови растеглива, вечера удобна за носење.Погоден за Плажа,Дом,Секојдневно,Работа,Одмор ,спорт,одмор,костум За сите Прилики .Рачно перење машина за перење, и висат сува . Сезона : Пролет, Лето, Aut,Зимски Пол : Женска Пригода : Секојдневна, Забава, Дневен Материјал : 60%Памук, 40% Ленен Модел Тип : Цврстина : Стандардна Линија На Половината : Природна Декорација : Ниту Еден Материјал : Овој Пар панталони е мек, дише и издржлив, што ви носи удобно искуство при носење. Ткаенината на панталоните е доволно густа, но и дише, што може да се користи како панталони за свечени прилики, а безбедно е да се носат на отворено. Карактеристики : Широки нозе, еластичен струк, прави нозе, шпорет, лабаво фитинг, висок струк, еластична половина, врвка за влечење, прави нозе, длабоки џебови, женски панталони за џогирање, секојдневни панталони, јога панталони, панталони за трчање за вежбање, обични панталони на отворено, женски пижами, лежерни панталони за спиење, спортски панталони, женски хеланки за вежбање, фармерки, хип-хоп панталони. Совпаѓање : Овој пар панталони е уникатен во дизајнот и стилски. Може добро да се совпадне со нашите резервоари во лето и палта во зима. Можете да ги мешате по желба во секоја сезона, и тие се целосно разноврсни панталони. Прилики : Погоден За коктел, забава, клуб, секојдневно носење дома или излегување, клуб,бар или секојдневен,работа,канцеларија,Одмор, забава, на отворено итн.Совршен за спарување со трендовски исечени врвови или Маици за да ги покажете вашите облини и да му ласкате на вашето тело. Нега на облека : машина за перење за лесна нега.Измијте пред носење, измијте со слични бои. Измијте ладна вода;Не виткајте или извртувајте; исушете ја Линијата во сенка.За прв пат ве Молиме додадете малку сол во водата за перење за да спречите избледување на облеката.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Парови Жени Лизгање-На Крзнени Кадифен Рамен Дом Зима Отворен Пети Задржи Топло Влечки Чевли Женски Влечки Со Лак Поддршка Големина
  • Новак

Парови Жени Лизгање-На Крзнени Кадифен Рамен Дом Зима Отворен Пети Задржи Топло Влечки Чевли Женски Влечки Со Лак Поддршка Големина

DEN 0.67

Ве молиме известете ни што е можно повеќе за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специф�