Летен Фустан За Жени, ЉУБОВ ПРИСТАНИШТЕ женски летен ракав цветен шифон фустан

Летен Фустан За Жени, ЉУБОВ ПРИСТАНИШТЕ женски летен ракав цветен шифон фустан

DEN 516.64

Достапност

Овој летен миди фустан инспириран од ветровито се одликува со романтично деколте надвор од рамото со слатко чадено елече, без ракави, без грб, плисиран, висок струк, должина на миди и течен фустан со возбуда од а-линија. Го барате тоа разноврсно летно парче што можете да го носите на секој настан? Долгиот фустан без прерамки е совршен избор за забава на плажа! Едноставно додадете високи потпетици или сандали! Стилизирајте го вашиот според вашиот настан!. Овој Лелеав Сарафан Со Возбуда е изработен од ткаенина од вискоза, удобен за допирање и носење.Обичниот лабав боемски фустан е совршен за плажа, забава, состаноци, секојдневни, свадби, коктел, меден месец, вокација. Нега За перење : се препорачува машинско перење со кеса за перење, не избелувајте, не пеглајте, висат или обложувајте да се исушат. Пакет Листа : . 1 х Женски Фустани. Летен Фустан За Жени 2022 ГОДИНА, ЉУБОВ ПРИСТАНИШТЕ женски летен ракав цветен шифон фустан.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

дами V-врат леопард чипка на печатена тенок фустан вечер долг фустан, обичен обвивка за облеки за жени со ракави, фенси наметка
  • Новак

дами V-врат леопард чипка на печатена тенок фустан вечер долг фустан, обичен обвивка за облеки за жени со ракави, фенси наметка

DEN 415.84

Фустани за афери за вратоврска за Commensize Chart : Големина : S Bust : 89cm / 35.04 '' должина : 124cm / 48.82''Size : M Bust : 94cm / 37.01 ''

Гергнгдо Женски Летен Мини Тексас Фустан, Секојдневен Ракав За Мува Против Копче За Вратот Долу Фустани Со Еднобојни Партиски
  • Новак

Гергнгдо Женски Летен Мини Тексас Фустан, Секојдневен Ракав За Мува Против Копче За Вратот Долу Фустани Со Еднобојни Партиски

DEN 3.00

Женски Мини Тексас Фустан, Секојдневен Ракав За Летање Против Копче За Вратот Долу Фустан Со Еднобојни �

Женски Џемпер Фустан Со Долги Ракави Плетен Тенок В Тело На Вратот Еластичност Што Може Да Се Истегне Тенок Одговара На Целосни
  • Новак

Женски Џемпер Фустан Со Долги Ракави Плетен Тенок В Тело На Вратот Еластичност Што Може Да Се Истегне Тенок Одговара На Целосни

DEN 3.00

Женски Плетење Фустан, Долг Ракав V Вратот Еднобојна Улица Клуб Партија Едно Парче Долг Фустан Зошто да

Фустани За Жени, Божиќни Големи Девојки Со Кружен Врат Тенок Црвен Фустан Новогодишен Преголем Фустан Со Шлиц Со Долги Ракави
  • Новак

Фустани За Жени, Божиќни Големи Девојки Со Кружен Врат Тенок Црвен Фустан Новогодишен Преголем Фустан Со Шлиц Со Долги Ракави

DEN 2.33

Женската колекција ПОРОПЛ вклучува женски макси фустани, јакни и џемпери, вклучувајќи опции со плус гол