Бела Дејзи Фотографија Култура Кригла Менување На Боја Чаша Морфинг Топлина Чувствителни 12oz

Бела Дејзи Фотографија Култура Кригла Менување На Боја Чаша Морфинг Топлина Чувствителни 12oz

DEN 3.00

Достапност

Капацитет : 350 ml / 12 oz Size : 9,6 см (3,7 инчи ) висок x 8,2 см (3,2 инчи) дијаметар карактеристика : активирана Топлина-Истурете топла течност со цел да ја активирате криглата температурата на топла течност треба да биде над 70°C/158°F. на таа температура бојата на криглата ќе се промени. на нормална температура е црна.Совршен за вашите пријатели кои навистина сакаат интересни и забавни работи во секојдневниот живот.квалитетен и кул дизајн, оваа кригла ќе донесе насмевка На вашиот Ден Материјал : Силна, Керамичка конструкција количина на пакет : 1 x кригла овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Белата Дејзи Фотографија Култура Кригла Менување На Боја Чаша Морфинг Топлина Чувствителни 12oz.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кадрава Обложени Ретривер Девојка Кригла Кадрава Обложени Ретривери Не Дијаманти Се Најдобриот Пријател На Девојката Кадрава
  • Новак

Кадрава Обложени Ретривер Девојка Кригла Кадрава Обложени Ретривери Не Дијаманти Се Најдобриот Пријател На Девојката Кадрава

DEN 1119.84

Кадрава Обложена Ретривер Девојка Кригла Кадрава Обложени Ретривери Не Дијаманти Се Најдобриот Пријат