Kotyreds Whack-А-Крт Игра-ПРЕДВОДЕНА МИНИ Хрчак Меморија Игра Играчки Привезок

Kotyreds Whack-А-Крт Игра-ПРЕДВОДЕНА МИНИ Хрчак Меморија Игра Играчки Привезок

DEN 273.44

Достапност

Електронски Играчки За Декомпресија СО Олеснување На Сензорниот Притисок ПРЕДВОДЕНИ Од игра, Преносни Детски Загатки Играчки За Игра Монтесори, Мини Хрчак Декорации Со Синџири За Клучеви За Клучеви За Торба / Ранец / Клуч, Фаворити за Забави. Функција : . Забавна и едукативна играчка-Децата сакаат електроника и рачни игри. Не само што е забавно, туку и го подобрува времето на реакција, координацијата и концентрацијата. Вежба за координација рака-око : Родителите можат да ги подобрат вештините за координација на мозокот и телото со оваа стимулирачка играчка која го промовира когнитивниот развој на децата. Го подобрува распонот на внимание и координацијата рака-око за возрасни и деца. Ослободете го стресот : оваа играчка може да го ослободи вашиот стрес и да помогне во обновувањето на емоциите, задолжително за домот, игрите родител-дете, аутизмот, постарите лица, децата, учениците и возрасните можат да играат. Како да се игра : откако ќе ја започнете играта, тоа копче светнува каде да покаже и да го избрка малиот гофер. Играчка со повеќе предизвици, достојна за вашето откритие и истражување. Големина на производот : 6*5*2см/2.36*1.96*0.78 инч. Спецификација : . Боја : Јасна Бела, Чиста Црна, Макарон Розова, Макарон Виолетова, Макарон Цијан, Макарон Сина. Материјал : Пластика + електронски компоненти. Режим на напојување : 3 X батерии со копчиња (вклучени). Големина на производот : 6*5*2см/2.36*1.96*0.78 инч. Пакување : ОПП торба. Тежина : 35гр. Забелешка : . Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Вклучени : . 1 Х Конзола за Игри забавна и едукативна играчка-Децата сакаат електроника и рачни игри. Не само што е забавно, туку и го подобрува времето на реакција, координацијата и концентрацијата. Ослободете го стресот : оваа играчка може да го ослободи вашиот стрес и да помогне во обновувањето на емоциите, задолжително за домот, игрите родител-дете, аутизмот, постарите лица, децата, учениците и возрасните можат да играат. Вежба за координација рака-око : Родителите можат да ги подобрат вештините за координација на мозокот и телото со оваа стимулирачка играчка која го промовира когнитивниот развој на децата. Го подобрува распонот на внимание и координацијата рака-око за возрасни и деца. Големина на производот : 6*5*2см/36*96*0.78 инч. Како да се игра : откако ќе ја започнете играта, тоа копче светнува каде да покаже и да го избрка малиот гофер. Играчка со повеќе предизвици, достојна за вашето откритие и истражување.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 335.84

Дали сакате убавина на пета со удобност на стан? Запознајте ја Белинда од Бринли Ко Овој зашилен стан на

Бомото Жените Спортски Панталони Контрола На Стомакот Хеланки Јога Панталони Со Висок Струк Секојдневни Дно Фитнес Тренингот
  • Новак

Бомото Жените Спортски Панталони Контрола На Стомакот Хеланки Јога Панталони Со Висок Струк Секојдневни Дно Фитнес Тренингот

DEN 247.20

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Тренинг Панталони, Јога Панталони Со Висок Струк, Же

Женски Трендовски Скромни Танкини Клиренс 2-Парче Сет Плус Големина Бикини Летна Плажа Облека Секојдневен Лабава Костими За
  • Новак

Женски Трендовски Скромни Танкини Клиренс 2-Парче Сет Плус Големина Бикини Летна Плажа Облека Секојдневен Лабава Костими За

DEN 3.33

луд костум црн слабеење едно парче едно парче замав костум тинејџерски едно парче шорцеви за тинејџерс�

Платно Торба За Торби Иконска Гроздобер Карта На Адирондакс Њујорк Планини Картографија Чанта За Повеќекратна Употреба Торби
  • Новак

Платно Торба За Торби Иконска Гроздобер Карта На Адирондакс Њујорк Планини Картографија Чанта За Повеќекратна Употреба Торби

DEN 255.84

Големина : 14 "(W) x 16 " (H).Совршен за патување, шопинг, училиште, канцеларија или секојдневна употреба.Две ст�

Зандо Сатенски Пижами Женски Шорцеви Секси Долна Облека Плус Големина Свила Ками И Шорцеви Пижами Сет Жени Облека За Спиење
  • Новак

Зандо Сатенски Пижами Женски Шорцеви Секси Долна Облека Плус Големина Свила Ками И Шорцеви Пижами Сет Жени Облека За Спиење

DEN 239.84

95% Полиестер, 10% Затворање На Меѓуножјето Со Еластан И ПРИЛАГОДЛИВИ ГОЛЕМИНИ НА РемениС, М, Л Меко за допи