ИЛИ ЛЕД Вентил Капа Велосипед Велосипед Тркало Гума Светлина Зборуваше Светилка Мотоцикл

ИЛИ ЛЕД Вентил Капа Велосипед Велосипед Тркало Гума Светлина Зборуваше Светилка Мотоцикл

DEN 1.33

Достапност

Пластични ПРЕДВОДЕНИ Велосипед Вентил Матични Капа Трепка Светлина Велосипед Тркала Гума Автомобил Мотоцикл 1. Одвртете ја средината на пластичниот спој. 2. Отстранете ги сите штитници за хартија/пластика за батерии.3. Нежно зашрафете заедно (Не навртувајте премногу цврсто или премногу лабаво). 4. Тестирајте го сензорот за движење со мавтање наоколу за да ја видите светлината што трепка. 5. Зашрафете го стеблото на вентилот и цврсто затегнете. Овие светла се активираат само за да заштедат на траење на батеријата. (Батериите се оценети 24-48 часа ако работат континуирано) батериите мора да бидат свртени во соодветна иста насока СО СТЕБЛОТО СВРТЕНО КОН АГ10.Светлата на капачето на вентилот за гуми се навртуваат на стеблото на вентилот на вашиот автомобил, велосипеди или мотоцикл за неколку секунди Универзална опрема и лесна за инсталирање без специјални жици, може лесно да се инсталира и отстрани. Одговара на повеќето вентили на патот, планински велосипеди, мотоцикли и автомобили. Светлата ЛЕР ќе се вклучи додека возилото се движи и исклучува кога возилото е запрено. Тие трепкаат повеќе отколку што се цврсто осветлување. Светлата на капачето на вентилот за гуми се навртуваат на стеблото на вентилот на вашиот автомобил, велосипеди или мотоцикл за неколку секунди.Напојува со 3 x AG10 батерии.(ВКЛУЧЕНО)Големина : 7см х 1,7 см х 1,7 см.Погоден за вудс/данлоп вентил, шредер вентил.НО, не за преста вентил.Забелешка : трепкањето На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Цели : Детски Велосипеди Возрасни Велосипеди И Мотоцикли ( ве Молиме видете ги државните прописи за осветлување)Не трчајте со голема брзина бидејќи може да ви ги откинат стеблата на вентилот одлични за ефтин Подарок Одлично за забавите на празницитемулти-наменски материјал : Пластичност Тежина : 3озпроизвод Тежина : .5озпроизвод Во Тежина На Пакувањето : 5оз ЛОТ 2х или 4х ЛЕД Вентил Капа Велосипед Велосипед Тркало Светло За Гуми Зборуваше Ламба Мотоцикл.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат