Хавајски Фустани За Жени Летен Фустан За Жени Хавајски Фустани За Жени Женски Секојдневен Цветен Фустан Фустани За Забави За Жени Елегантни Елегантни

Хавајски Фустани За Жени Летен Фустан За Жени Хавајски Фустани За Жени Женски Секојдневен Цветен Фустан Фустани За Забави За

DEN 1.00

Достапност

Име на ткаенина : полиестерпетер : цветпроцес : печатење изгорени цвеќињапотекло : гуангжустил : хеџингкомбинација форма : едноделно здолниште должина : здолниште со средна должина тип : збор здолниште тип : В-тип на ракав : конвенционална должина на ракавот : краток ракав тип на половината : среден струкпопуларни елементи : јака од ливчиња/Достапна Сезона : Fall 2022главен состав на ткаенина : полиестер (полиестерски влакна)главна компонента на ткаенината 2 : спандекситем Бр. : 220816бренд : отерколор : Шема 01, Шема 02, Шема 03 големина : С, М, Л, XL, XXL, XXXLStyle тип : Темперамент патувањеплакета : содржина на компонентата на ткаенината pullover Main : 90% (со исклучок) -95% (вклучувајќи)стил : елегантен стил тип на прекуграничен стил : елегантен темперамент без разлика дали прекугранично снабдување : Главна компонента на ткаенината 2 содржина : 30% и подолу главни Низводно Продажни Региони 1 : европа И Америкамејн низводно продажни региони 2 : европа И АМЕРИКА< СТИЛ : МАИЦА ФУСТАН, САРАФАНИ За Жени, Плажа Фустан, летни Фустани, замав фустан,а-линија фустани,бохо, плажа прикривање, резервоарот dress.It никогаш нема да стане старомоден, бидејќи тоа е класичен и мода. Овие можете да ги носите со години бидејќи е одличен материјал и изработка!. Прилика : тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа. Одлично за носење на плажа, дневно, одмор, патување, забава, вечер, дом, училиште, шопинг, на отворено, салон .како и во комбинација со секој секојдневен стил, ќе ви се допадне. Ова е одличен удобен фустан, доволно убав за деловна секојдневна работа и доволно лесен летната плажа! Супер симпатична и удобна, ласкава на секоја форма на телото. Појас половината, можете да го врзете во предниот, страничниот или задниот дел. Совршено ја истакнува вашата кривина и го покажува шармот на вашето тело. Страничните џебови од секоја страна за практичен и шик изглед! Воопшто не гледам. Едноставен, но елегантен симпатичен фустан.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Жените Се Облекуваат Против Вратот Без Ракави Тркалезен Врат Женска Секојдневна Улична Облека Одмор Дома Носат Пролет Лето Елегантни
  • Новак

Жените Се Облекуваат Против Вратот Без Ракави Тркалезен Врат Женска Секојдневна Улична Облека Одмор Дома Носат Пролет Лето Елегантни

DEN 1.67

Големина : S Биста : 95cm / 37.40" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Должина : 71cm / 27.95" Големина : L Биста

Гаекув Долг Секојдневен Фустан За Жени Маица За Вратот На Екипажот Фустан Со Кратки Ракави Должина На Глуждот Плус Големина
  • Новак

Гаекув Долг Секојдневен Фустан За Жени Маица За Вратот На Екипажот Фустан Со Кратки Ракави Должина На Глуждот Плус Големина

DEN 335.68

24 " Gaecuw Долг Секојдневен Фустан За Жени Маица За Вратот На Екипажот Фустан Со Кратки Ракави Должина На Гл

Химивеј Женски Без Ракави Секојдневен Лабав Фустан Без Возбуда Без Грб Летни Џебови Фустан Од Резервоарпопуларните Елементи
  • Новак

Химивеј Женски Без Ракави Секојдневен Лабав Фустан Без Возбуда Без Грб Летни Џебови Фустан Од Резервоарпопуларните Елементи

DEN 254.24

Женски Без Ракави Секојдневен Лабав Возбудлив Фустан Без Грб Летни Џебови Тенк Фустан ве Молиме провер�

Среќен Денот На Благодарноста Жените Фустан Големина XL Меки Тикви Жени Долги Ракави Облечени Врвови Еластична Aut Јавор Лист
  • Новак

Среќен Денот На Благодарноста Жените Фустан Големина XL Меки Тикви Жени Долги Ракави Облечени Врвови Еластична Aut Јавор Лист

DEN 247.36

Жените Се Облекуваат Долг Ракав Елегантен Фустан со долги ракави изработен од полиестер и спандекс, со �

Жените Паѓаат Свадба Гостински Фустани Елегантни Мулти Боја Едноставен И Софистициран Дизајн Погоден Сите Прилики Се Облекуваат
  • Новак

Жените Паѓаат Свадба Гостински Фустани Елегантни Мулти Боја Едноставен И Софистициран Дизајн Погоден Сите Прилики Се Облекуваат

DEN 335.84

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" Половината : 74cm / 29.13" Должина : 150cm / 59.06" Големина : M Биста : 94cm / 37.01" Половината : 78

Колиша Големина С-3ХЛ Жени Обични Лето Надвор Од Рамото Голем Замав Лабава Партија Фустан Течен Широк Кафтан Неправилен Плисиран
  • Новак

Колиша Големина С-3ХЛ Жени Обични Лето Надвор Од Рамото Голем Замав Лабава Партија Фустан Течен Широк Кафтан Неправилен Плисиран

DEN 1.67

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан Со Оглавник,Симпатичен Принт Од Сарафан

Летни Фустани За Жени Клиренс Класичен Женски Цветен Принт Фустани Со Ремени За Шпагети Без Ракави Зип В-Врат Фустан Со Линија
  • Новак

Летни Фустани За Жени Клиренс Класичен Женски Цветен Принт Фустани Со Ремени За Шпагети Без Ракави Зип В-Врат Фустан Со Линија

DEN 3.33

Женски Цветни Печати Шпагети Без Ракави Фустани Со Ремен Со Патент VВратот Фустан Со Линија ве Молиме пр