Aloohaidyvio Летни Врвови За Жени Плус Големина Жени Мода Печатени Повик V-Вратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза Блузи

Aloohaidyvio Летни Врвови За Жени Плус Големина Жени Мода Печатени Повик V-Вратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза Блузи

DEN 0.33

Достапност

Жените Мода Печатени Повик V-Вратот Краток Ракав Лабава Маица Блуза Блуза Карактеристики : 1. Карактеристики : обични врвови,Секојдневна облека, без Ракави, моден дизајн. 2.Материјал : Полиест, изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен, мек и удобен. 3. Стил : овој врв може да се носи со јакна или сам по себе, со фармерки, шорцеви, фустани, потпетици или станови, што сакате. 4. Повод : Секојдневен, Секси, Дневен, Роденден, Запознавање, Танцово Шоу, Забава, Свадба, Работа, Клуб, Домашен Одмор итн. Погоден за сите сезони. 5. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете на воздух. Нашата облека е наменета За Азијци, што значи помали Од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, можете да ја најдете на нашата слика или опис. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1 ЕЕЗ жени врвни големини.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length XXlxx-Large121642120cm/47.24"47cm/18.50"44cm/17.32"75cm/29.53"Size : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 120cm/47.24"ракав : 47cm/18.50" Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 75cm/29.53" Жените Плус Големина Дозвола. Врвови Дозвола. Летни Врвови за Жени. Жените секојдневниот партија врвови. Повик Блузи Дозвола.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ кои пасат бел коњ Црвен Американ Барн Сликарство Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од
  • Новак

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ кои пасат бел коњ Црвен Американ Барн Сликарство Необраната уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од

DEN 508.96

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа