Фустани За Жени Летен Секојдневен Фустан Цврст Фустан Со Должина На Лактот До Лактот А-Линија Фустан До Глуждот Лабави Фустани Сини Л

Фустани За Жени Летен Секојдневен Фустан Цврст Фустан Со Должина На Лактот До Лактот А-Линија Фустан До Глуждот Лабави Фустани

DEN 271.84

Достапност

Детали за производот. KAZXD Фустани За Жени Лето Секојдневен Фустан Цврст V-Врат Лактот-Должина А-Линија Фустан До Глуждот Лабави Фустани Сина LGender : Жени Жена, Дами Дама, Женскиматеријал : Полиестерколори : Темно Сина Боја : Ldress Должина : Должина На Глуждот Должина На Ракавот : Лактот-Должина На Деколте : V-Тип На Дезен : Цврста Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневен, ПАТУВАЊЕ, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Содржина На Пакет : 1 Х Женски Фустан . Совети : . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) [Материјал Од Ткаенина] : Полиестер. Материјалот е лесен, течен, мек и растеглив. Лесно се вклопува со убав проток, удобен и стилски секојдневен. Забавен летен фустан, ова е основен фустан за секојдневна облека во лето. Погоден е за секојдневно носење во пролет, лето и aut. КАРАКТЕРИСТИКИ : Без разлика дали сте убаво големи, мали n ситни, или некаде помеѓу,ќе најдете одлично вклопување од нашиот фустан,прекрасното и лабаво удобно вклопување ја надополнува речиси секоја форма на телото. летни фустани за жени, сарафани за жени, лабави секојдневни фустани, фустани за одмор за жени, слатки лелеави фустани, венчаници за жени, породилен фустан, женски коктел фустани, фустан за забави за жени, празнични фустани за жени. Стил : Женски Фустан За Сонце, летни фустани за жени 2023 година, фустан со плус големина за жени, Женски Лабав Долг Фустан, Фустан во а-линија, Мини Фустани, Боемски, Миди Фустани за Жени. Прилика : Дневна Облека, Дом, Плажа, Излегување, Забава, Работа, Облека За Спиење За Секојдневна Облека, Салон. И многу еднобојни и цветни фустани достапни за вашиот избор. [Внимание] : Ве Молиме Измерете Ја Големината На Вашето Тело И Погледнете Ја Табелата Со Големини На Втората Слика Пред Да Нарачате.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Авамо Жени Кафтан Цветни Печати Макси Фустани Половина Ракав Секојдневен Долг Фустан Дами Екипажот Вратот Патување Лето Плажа
  • Новак

Авамо Жени Кафтан Цветни Печати Макси Фустани Половина Ракав Секојдневен Долг Фустан Дами Екипажот Вратот Патување Лето Плажа

DEN 295.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

дрпгунли Макси Фустани За Жени Тркалезен Врат Со Копчиња Бохо Фустан Фустан До Колена Лабави Женски Фустани Фустани За Одмор
  • Новак

дрпгунли Макси Фустани За Жени Тркалезен Врат Со Копчиња Бохо Фустан Фустан До Колена Лабави Женски Фустани Фустани За Одмор

DEN 0.67

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�