Нерѓосувачки Црвен Филтер За Гориво Компатибилен со Мотори Преку Subaru H H, 2,2 L 2,5 L 3,3 L

Нерѓосувачки Црвен Филтер За Гориво Компатибилен со Мотори Преку Subaru H H, 2,2 L 2,5 L 3,3 L

DEN 3.33

Достапност

OBX Racing Sports® нуди широк спектар на висококвалитетни резервни автомобилски производи за увоз и домашни возила. OBX Racing Sports_ ги поставува и одржува високите стандарди на индустријата со користење на материјали со највисок степен и најнова машинерија заедно со напредни врвни технологии За производство Палка АЛ6061 Алуминиумско Куќиште За Да Издржи Висок Притисок. Директно Завртување За Хонда/Акура На Локацијата О. Е. Без Модификација. Вклучени се додатоци на фотографијата . Нема инструкции за инсталација вклучени во овој комплет, препорачуваме професионална инсталација. Ограничена Доживотна гаранција на производителот против дефекти на производителот (мора да ја пополни и врати гарантната картичка со копија од потврдата и во рок од 30 дена од датумот на купување).


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат