Oucaili Дами Секојдневен Чевли Удобност Одење Чевли Платформа Мокасини Лесен Лизга На Канцеларија Златен 7

Oucaili Дами Секојдневен Чевли Удобност Одење Чевли Платформа Мокасини Лесен Лизга На Канцеларија Златен 7

DEN 543.68

Достапност

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Мокасини, Чевли На Платформа, Секојдневни Чевли, Чевли За Одење Тип На Шема : Цврста Боја, Патент, Платформа Боја : црна, златна, кафеава, розова (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : материјал за Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Платформата : Тип На Патент На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, дневни, внатрешни, надворешни, Празнични, Работни КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Материјал : круг пети платформа мокасина обични чевли изработени од стп материјал. Може да се носи во текот на целата година.2. Лесен За Носење : обичните чевли за удобност на жените усвојуваат дизајн со патент што ве тера да облечете и соблекувате директно без да врзувате врвки за чевли. 3. Дизајн : Дизајнот има удобен преден патент, тркалезен прст, платформа. Основни секојдневни чевли што сите ги сакаат.4. Соодветна Пригода : овие секојдневни чевли на платформата можат да го подобрат вашиот изглед и да додадат повеќе женствен шарм. Совршен за секојдневно носење. Тие се исто така одличен избор за работно место, пешачење, шопинг, возење, патување или која било пригода за одмор.Содржина на пакетот : 1 Пар Обични Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) МОДА : платформата обични чевли за жени карактеристики мода и убавина изглед се со исклучителна горниот, елегантен и стилски. УДОБНОСТ ЗА ВКЛОПУВАЊЕ : удобно подножје и лесен ѓон направен за секојдневно носење, надворешниот ѓон отпорен на лизгање обезбедува стабилност преку продолжено абење. ЛЕСНО ЗА НОСЕЊЕ : мокасините На Платформата со преден патент овозможуваат брзо и лесно вклучување и исклучување. Издржлив гумен ѓон со лесна платформа, добра влечна сила на дното и лесен за одење. ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН : Едноставни обични чевли на класична платформа со платформа, со својата разновидност во сите сезони, сите прилики, овие чевли на платформата брзо ќе станат ваши омилени. ПОВОД : Идеален За работа, забава, возење, шопинг, пешачење, секојдневно носење, секојдневни прилики и како подарок.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат