Крпи Крпи За Раце Крпи За Перење Крпи За Вашето Тело Миење Облека За Тело И Лице Крпи За Лице За Бања Крпи За Лице Крпи За Перење За Бања Перење Облека За Тело

Крпи Крпи За Раце Крпи За Перење Крпи За Вашето Тело Миење Облека За Тело И Лице Крпи За Лице За Бања Крпи За Лице Крпи За Перење

DEN 639.84

Достапност

Материјал : Памучна Големина : 34 х 75см / 13.38" х 29.5"Тип На Шема : Солиден Тип : Крпа За Лице, Крпа За Капење, Облик на Крпа За Коса : Правоаголник За Еднократна Употреба : Нофеатури : 100% Памучни Ткаенини, нежни меки, зелени без формалдехид.Големина : 34 х 75см / 13.38 " х 29.52".Супер Абсорбента, прикажан тест бамбусовата крпа апсорбира 4 пати повеќе вода од Памучната крпа и брзо се суши.Природно Антимикробно, Антибактериско, Антигабично, Анти-ултравиолетово Анти-стареење, отпорно на Мирис.Класна технологија, уредна и уредна, мека, абсорбента, не е лесна за губење на косата.Машина за перење и сушење. За најдобра употреба, измијте одделно при прва употреба. Може да видите влакненца на првото перење што ќе се намали по секое перење. Ова нема да влијае на изгледот, чувството или перформансите на вашата крпа.Пакетот Вклучува : 1 х Пешкир Белешки : 1. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои.2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде мала разлика од она што го очекувате, ве молиме дозволете. 100% Памучни Ткаенини, нежни меки, зелени без формалдехид. Големина : 34 х 75см / 13.38 "х 29.52". Супер Абсорбента, прикажан тест бамбусовата крпа апсорбира 4 пати повеќе вода од Памучната крпа и брзо се суши. Природно Антимикробно, Антибактериско, Антигабично, Анти-ултравиолетово Анти-стареење, отпорно на Мирис. Класна технологија, уредна и уредна, мека, абсорбента, не е лесна за губење на косата. Машина за перење и сушење. За најдобра употреба, измијте одделно при прва употреба. Може да видите влакненца на првото перење што ќе се намали по секое перење. Ова нема да влијае на изгледот, чувството или перформансите на вашата крпа.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пешкир Услуги На Крпи Бања Големи Крпи За Раце Големи Крпи Абсорбента И Мек Памук Текстил Новогодишни Крпи За Раце За Бања Украсна
  • Новак

Пешкир Услуги На Крпи Бања Големи Крпи За Раце Големи Крпи Абсорбента И Мек Памук Текстил Новогодишни Крпи За Раце За Бања Украсна

DEN 559.84

4 крпи подобра АПСОРПЦИЈА НА ВОДАматеријалот за крпи овозможува максимална апсорпција за бања плажа са�

Микрофибер Бања Пешкир вода абсорбента Крпа За Капење Спа Фитнес Туш Машина За Перење Мека Крпа За Домашна Бања Темно розова
  • Новак

Микрофибер Бања Пешкир вода абсорбента Крпа За Капење Спа Фитнес Туш Машина За Перење Мека Крпа За Домашна Бања Темно розова

DEN 431.84

Опис : Широка Употреба : Пешкирот е достапен во различни бои, добар за бања, гостинска соба, теретана, сау�