Ауроурал Плус Големина Женски Врвови Женски Летни Секси Пати Печатени Обични Жени Кратки Ракави V Вратот Копче Блуза

Ауроурал Плус Големина Женски Врвови Женски Летни Секси Пати Печатени Обични Жени Кратки Ракави V Вратот Копче Блуза

DEN 2.67

Достапност

Женски Лето Секси Пати Печатени Редовни Жени Кратки Ракави V Вратот Копче Блуза Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Удобно погодно за различни прилики. Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. Може да се измие,повтореното перење не влијае на употребата .Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандексиза : вистинска големина метод на перење : машинско перење, миење раце.Прилика : Дневно, покажете го случајот, сезоната на забави : пролет, лето, aut1 Компјутер жените ја надминуваат големината.Usukeubustsleeveshoulderlengthlarge81238106cm/41.73"19cm/7.48 " 40cm/15.75"70cm/27.56" Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 106cm/41.73 "Ракав : 19cm/7.48" Рамо : 40cm/15.75 "Должина : 70cm/27.56" Направени во Кина. 95%Полиестер, 5%Спандекс. Жените Лето Пуловер Круг Вратот Повик Љубов Печатење Блуза. Жени плус Во Облека. женски летни врвови дозвола под 5 5. женски летни врвови дозвола под 1 10.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Б Среќна мотивациска фраза Добра вибес регистарска табличка НОВИ Сликарство Греј Рамка уметничка печатена wallидна
  • Новак

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Б Среќна мотивациска фраза Добра вибес регистарска табличка НОВИ Сликарство Греј Рамка уметничка печатена wallидна

DEN 0.67

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност