Идораван Тенк Блузи За Жени Дозвола Женска Мода Печатени V-вратот Удобно Лабава Маица Без Ракави Блуза Обичните Врвови

Идораван Тенк Блузи За Жени Дозвола Женска Мода Печатени V-вратот Удобно Лабава Маица Без Ракави Блуза Обичните Врвови

DEN 3.33

Достапност

Може да сметате На Резервоарот За Врат Во Моден Стил На Идораван За да се грижите за секојдневните денови и да ја разубавите кривата на грбот. Ултра меката и свиленкаста ткаенина убаво се завесува над вашето тело додека ве одржува удобно во текот на целиот ден.Стилскиот дизајн на v-вратот го нагласува деколтето ве прави толку посебни и се издвојува во толпата. Совршено со фармерки, блејзери, слаби фармерки, шорцеви, здолништа, јакни за секојдневен изглед. Разновидни основни бои за задоволување на вашето секојдневно носење needs.It е одличен подарок за себе или за вас пријател, сопруга. За да ви овозможат подобро искуство со абење, овие женски резервоари имаат различни големини за да изберете, соодветни за повеќето жени и девојки, можете внимателно да ги прочитате деталите за големината во следниот опис или на сликите за да добиете соодветна големина за себе. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Затворање : Повлечете го затворањето. Деколте : V-Вратот. Ракави : Без Ракави. Карактеристики : врвови без ракави за жени,нов резервоар за жени лето,Дозвола за женски резервоари,бели блузи за тенкови жени,блузи за резервоари со вградени градници,блузи за тенкови жени 2023 година,блузи за резервоари за доење за доење,елеци за жени,црни резервоари за жени,блузи за тенкови за жени,ребрести резервоари за жени,чипка камизола за жени. Обична Кошула Без Ракави Ками За Жени Од Идораван.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дуксери За Денот на Вљубените На жените Мода Љубов Графички Принт Преголеми Кошули На Екипажот Основни Лесни Пуловери Со Долги
  • Новак

Дуксери За Денот на Вљубените На жените Мода Љубов Графички Принт Преголеми Кошули На Екипажот Основни Лесни Пуловери Со Долги

DEN 479.84

Материјал : Памучни Мешавини, Меки и Удобникарактеристики : Печатење, Дневно, Моден Стил.Мека, растеглив�