Симпатична Зајаче Лепило Кабел Организаторите Нонслип Влажни Ѕид Кука За Кабел Жица Приклучок Четка За Заби Туш Главата-Нане Зелена

Симпатична Зајаче Лепило Кабел Организаторите Нонслип Влажни Ѕид Кука За Кабел Жица Приклучок Четка За Заби Туш Главата-Нане

DEN 3.00

Достапност

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од openuye Од Пазарот Joybuy.Широки Апликации : организаторот на жицата е добар за сите мазни и чисти површини дома или во канцеларија, како што се ѕид, мермер, маса, пластика, дрво, стакло. Лесен за Употреба : Брзо и лесно ставете ги жиците и каблите во држачот за да се осигурате дека повторно нема да се заплетка. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Лепило : Изработени од абс материјал, овие држачи за кабли не се безбедни и еколошки. Организаторот на кабелот може лесно да се отстрани и нема да го оштети бирото при отстранување на држачот на кабелот.1. Поради ефектите на светлината и аголот на снимање, вистинската боја на предметот може малку да се разликува од бојата прикажана на сликата.Материјал : АБС


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Допир На Природата Вредност Разбој Бендови, Избрани, Вклучува Пластични Плескања, Пастелни Зелени Портокалови Розова Виолетова
  • Новак

Допир На Природата Вредност Разбој Бендови, Избрани, Вклучува Пластични Плескања, Пастелни Зелени Портокалови Розова Виолетова

DEN 2.00

Среден Запад Дизајн Увоз, Ад започна пред 20 години и е едношалтерска продавница за се што ви треба за ваш

Јаноме Лесна За Употреба Машина за Шиење Со Алуминиумска Внатрешна Рамка, Автоматски Навој За Игла, Шевови, Дупка За Копчиња
  • Новак

Јаноме Лесна За Употреба Машина за Шиење Со Алуминиумска Внатрешна Рамка, Автоматски Навој За Игла, Шевови, Дупка За Копчиња

DEN 591.84

Само основите! Машината За шиење Јаном 41012 е одлична машина за некој што штотуку започнува, или кој сака �

Гранит Камен Син Плоштад Нелеплива Рамна Скара Со Ултра Издржлива Минерална И Дијамантска Тројно Обложена Површина, Останете
  • Новак

Гранит Камен Син Плоштад Нелеплива Рамна Скара Со Ултра Издржлива Минерална И Дијамантска Тројно Обложена Површина, Останете

DEN 0.67

Воведување на нашата Нова Гранитна Камена Сина Колекција Елегантен комплет садови за готвење што ќе ја